Elżbietka
mother of two sons&angel
ja już kilka razy miałam taki sen,A mi się dzis śniło, że dziecko tak sie bardzo ruszało, że zaczęło WSTAWAĆ na nóżki na moim brzuchu!!!

Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
ja już kilka razy miałam taki sen,A mi się dzis śniło, że dziecko tak sie bardzo ruszało, że zaczęło WSTAWAĆ na nóżki na moim brzuchu!!!



ześwirować można od tej ciąży:-):-)
;-)Chyba na tyle urosła i ma tyle już siły,że teraz ją coraz mocniej będę czuła a gdzieś czytałam,że im bardziej zaawansowana ciąża tym ma mniej miejsca do ruszania i tak nie czuć ale u mnie to chyba jest odwrotnie:-)
