reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy Dzidzi?

sylwia31

sierpniowa mamusia 2007
Dołączył(a)
4 Kwiecień 2007
Postów
711
Hej Dziewczynki. Termin Mam Na 22 Sierpnia. Jstem W 19 Tyg. I Nie Wiem Czy Juz Czuje Ruchy. Coś Tam Czuje ( Jakieś Bulgotki :-)) Ale Czy To To? Co Wy Czujecie? Pozdrawiam
 
reklama
Cześć sylwia. Ja z tych akurat niedoświadczonych jestem, ale myślę ze to to :tak: .
Zapraszam na forum ogólne. Jak masz to jakieś zdjęcia brzuszka i maluszka też są mile widziane. Napisz coś więcej o sobie​
 
Ja też narazie mam termin na 23 sierpnia, a ruchy czuję mocno i od jakiś 3 tygodni przynajmniej. Zwłaszcza daje popalić wieczorami.
Zapraszam do wątku ogólnego!
 
bo to podobno tak jest ze w drugiej ciąży czuje sie ruchy o wiele szybciej, wiadomo juz czego sie spodziewac, ja w pierwszej ciązy poczułam dopiero ok 20 tyg a teraz ok. 15-16,,az byłam zdziwiona ze tak wczesnie, ale to super uczucie :-)
 
Hej napiszcie jak u was z ruchami czy sa mocne? u mnie pukanie ogólnie bardzo spokojne ale mały daje znać o sobie:-)
 
U mnie dzidzia albo szaleje cały dzień, albo sie nieodzywa cały dzień ( raz puknie). Też spojne ruchy.
I wiecie co, wczoraj w Kurniku jedna kobitka powiedziała, ze w tym okresie dzieci nie różnią sie wagą. Te z nas które mają wieksze brzuchole mają pewnie wiecej wód i mniej czują ruchy. A OLA ma mniejszy i az jej podskakuje( mało wód)
 
Ja mam mały brzuszek ale ruchy są spokojniejsze za to wcześniej jak na pierwsze dziecko je już czułam wyrażnie ok 18tyg.
 
Ja też jak na pierwszą ciąże poczułam małego bardzo wczas ok 17TC. Willy rusza się często i bardzo mocno aż cały brzuch podskakuje tak jak mówicie jedna ma więcej wód a druga mniej ja zaliczam się do tych z mniejsza iloscią :-)
 
Mój mały jest bardzo spokojny czasem tak jak dzis odzywa sie rano i wieczorem czaem popołudniu sie wypycha ale brzuch mi jeszcze niechodzi cały mam nadzieje ze to tez dobrze bo sie martwie troche ( 24tydz)
 
reklama
Moim zdaniem wszystko u Ciebie jest w porządku wiem nie jestem lekarzem ale wiele moich kumpeli miała takie cos... Tym bardziej że kazda z nas jest inna a ważne jest że w ogóle czujesz ruchy maleństwa. Nie przejmuj sie
niczym na pewno jest wszystko ok:) a to pewnie sprawka dużej ilosci wód płodowych bądź Twoje maleństwo głęboko sobie leży:)
 
Do góry