reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy dziecka

No ja już miałam te dziwne uczucie w jelitach, ale przeszło jakiś czas temu. A teraz mam takie jakby pukanie raz na jakiś czas w dole brzucha, ale bardzo rzadko i jak się pewnie domyślasz nie mam pojęcia czy to to czy już sobie wymyślam :) Mogłoby już to moje Maleństwo porządnie kopnąć to przynajmniej wiedziałabym co i jak, a tak to się tak ciągle muszę domyślać czy to Maluszek czy mój organizm :) Już sama nie wiem :) Zwariować można :)
 
reklama
No ja już miałam te dziwne uczucie w jelitach, ale przeszło jakiś czas temu. A teraz mam takie jakby pukanie raz na jakiś czas w dole brzucha, ale bardzo rzadko i jak się pewnie domyślasz nie mam pojęcia czy to to czy już sobie wymyślam :) Mogłoby już to moje Maleństwo porządnie kopnąć to przynajmniej wiedziałabym co i jak, a tak to się tak ciągle muszę domyślać czy to Maluszek czy mój organizm :) Już sama nie wiem :) Zwariować można :)

to na pewno maluszek. na porządne kopnięcie musisz jeszcze poczekać, skąd taki mały człowieczek ma mieć tyle siły ?:)
 
Ja zaczelam czuc w 17-stym tyg teraz jestes juz prawie w 20 ;) Najbardziej odczuwalne malutkie, chociaz powiem ze czasami bardzo mocno kopniecia wystepuja wieczorami:) Nagle brzusio u mnie staje sie taki twardy na dole ;) tak jak bym miała wzdecia ;)
 
Ja zaczełam delikatne ruchy czuc 3wrzesnie w 20 tygodoniu ale to były takie kopniczki delikatne a teraz w 24 tygodniu ciazy to juz czuje tak wyraznie nawet moj maz i szwagierka mieli okazje poczuc co nasz Kubus robi hehe i najczesciej zaczyna kopac tak kolo 4 rano kiedy ja w najlepsze spie a jemu chce sie zabawy heh
 
Ja tak się martwiłam i przejmowałam, a tu dzisiaj niespodzianka ... wygląda na to, że moje Maleństwo prowadzi nocny tryb życia. Dzisiaj w nocy przebudziłam się i już nie zasnęłam :) Jak tylko się ułożyłam na brzuchu - szaleństwo, jak odjęłam rękę od brzucha to samo :) Interesujące nocne doświadczenia :)
 
jeśli mogę wiedzieć to który masz tydz PacyŚka, na kiedy masz termin porodu?? bo ja tez sie nie mogę doczekać ruchów dziecka, pozdrawiam
 
Ja tak się martwiłam i przejmowałam, a tu dzisiaj niespodzianka ... wygląda na to, że moje Maleństwo prowadzi nocny tryb życia. Dzisiaj w nocy przebudziłam się i już nie zasnęłam :) Jak tylko się ułożyłam na brzuchu - szaleństwo, jak odjęłam rękę od brzucha to samo :) Interesujące nocne doświadczenia :)

A ty śpisz na brzuchu??
 
reklama
Pisałam na głównym, ale i tu się pochwalę.
Czuję Okruszka. Kopie aż miło. Po jedzeniu i jak leżę na płasko, nie jest to częste, ale jest :)
Wy też widzicie jak Wam się brzuch przy tym rusza?
 
Do góry