reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy dziecka

rachell to zależy czy bobas kopie "na zewnątrz" czy "do środka", ale czasem faktycznie brzuch mi się wykrzywia podczas uderzenia. Strasznie śmieszny widok:-D
Dzis po raz pierwszy mój mąż poczuł nasze maleństwo. Okropnie mu się spodobało:tak:
 
reklama
Mojemu W jakoś wczoraj już sie udało poczuć Kajtka ale to tylko dlatego ze wyjechal na weekend. Ruchy przez skóre było czuć już w sobote. Pierwsza miała taką okazję moja siostra ;)
 
To jak odczuwamy ruchy zależy często od ułożenia łożyska i maluszka. Ja mam łożysko na ścianie przedniej i przy takim łożysku ruchy mogą być przytłumione, słabiej odczuwalne.
 
moja Maja też ruchliwa bardzo i przez brzuch można ją wyczuć z łatwością bo bryka całe dnie, dużo bardziej jest ruchliwa niż była Ala... no a do tego często miewa czkawke... zabawne uczucie ;) mój mąz miał okazje poczuć jak szaleje, ale to było ok. 5 nad ranem i go budze kłade reke na brzuchu i mu mówie by tak trzymał to poczuje a za chilwe słysze, że on już spi... no i przegapił a tak fajnie fikała i długo...
 
reklama
Poczułam :) Leżałam sobie w wannie, przyłożyłam rękę i .... jest :) Prawdziwy kopniaczek :) Popłakałam się jak głupia, ale to niesamowite uczucie :) A dzisiaj wizyta ... może dowiem się kto u mnie mieszka, chłopiec czy dziewczynka, hmmm :)
 
Do góry