reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy dziecka

Moje również brykają, że aż miło :tak: Dumny tatuś też czuje i jest przeszczęśliwy :rofl2:
A nieraz to aż mi brzuszek faluje-szczególnie jak się chyba wyciągają czy zmieniają pozycję. Najśmieszniej jest wtedy jak wypychają mi pępek- mój mąż się śmieje, że go wypychają, by zrobić sobie więcej miejsca :-p Mam wrażenie, że już niedługo będzie na zewnątrz :-)
 
reklama
rzeczywiscie kopniaczki dziecka to cudowna sprawa, ja poczułam pierwsze ruchy tak kolo 18 tygodnia, maz tydzien pozniej, a teraz mala juz regularnie kopie i kreci sie czasem juz nawet prosze zeby przestala bo mame to boli:)
 
no mój T się wreszcie doczekał :))) maleństwo zasunęło mu kopniaczka i był wniebowzięty :)
stwierdził że już nie może się doczekać żeby małą wziąć na ręce :)
 
A u mnie dzis bardzo spokojnie co jest ostatnio dziwne bo moj malusi synek rozpychal sie przez kilka dni wprawiajac swojego tatusia w cudowny nastroj a tu dzisiaj bardzo delikatne kopniczki chyba sobie moj skarbek odpoczywa
 
Ja jak juz pisalam czulam pierwsze ruchy wczesnie moj Ch zreszta tez :-) od kilku tygodni czuje je regularnie codziennie. W srode wracalismy z Hamburga , poszlismy do business lounge i tam napilam sie kawy z automatu ,myslalam ze kawa bedzie slaba a tu sie okazalo ze lepsza nawet niz w restauracjach czy kafejkach!! :-D i do tego mocna, dzidzia strasznie zaczela kopac, nie chciala sie uspokoic, musialam wypic 2 szklanki wody :-) do tego jakdlam tam ciasteczka i zelki czyli dodatkowy cukier. Szczerze mowiac to podczas ciazy nie pilam kawy, czasami bardzo slaba (jedna czasem dwie w tyg ale to ok 4 mca, wczesniej nie moglam nic pic oprocz wody mineralnej o smaku truskawkowym :-) teraz znow odpuszczam sobie kawe po tym wydarzeniu :tak:
 
Witam.
NO u mnie tez cisza. Słoneczko zazwyczaj kopało dużo na wieczór, a wczoraj nic, od rana tak samo (moze jeszcze spi). Mam nadzieje ze odpoczywa, narazie staram sie nie panikowac, ale licze na to jak neta82 ze juz dzis lub jutro zostane skopana :) Bo taka pauza w ruchach jest niepokojaco denerwujaca :) POzdrawiam was serdecznie lutowe mamusie!
 
nikola nie ma sensu się denerwować. Mnie moja mała też nie kopała mnie przez dwa dniu. Po tych dwóch dniach poszłam na umówione wcześniej usg i okazalo się, że ona caly czas sie rusza, tylko na tym etapie ciąży bobasy jeszcze mają sporo miejsca i nie musimy czuć każdego ich ruchu. Na ekranie widziałam, że moja mała się nogami nakrywała i nimi wierzgała, a ja nic kompletnie nie czułam:-) także nie ma powodu do obaw. Pewnie teraz wygodnie się ułożyła i to wszystko:happy: lada moment pewnie się uaktywni!!
 
zgadzam sie z panią cinkową zwłaszcza jak kobieta jest wysoka, jak mala tak jak ja 158cm to i miejsca mniej wiec dzieciaczka bardziej czuc... ale nie ma powodu by sie szczególnie niepokoić jesli badania do tej pory nie wykazały żadnych problemów w dzidzią
 
reklama
Do góry