reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy maluszka

reklama
Moj Jas od wczoraj duzo mniej sie rusza.Az do niego nie podobne.Myslicie ze to normalne bo zaczynam sie martwic.
Mój od p[rzedwczoraj mniej i delikatniej...Dziś mu muzyczke zapusciłam to szalał, ale i tak, krótko..Ale w 9 miesiącu ruchy dziecka spowalniają...Maja mniej miejsca i wiecej śpią...Ale ja i tak w panice...Już chce byc po...
 
No a Filip sie znowu ożywił. Do tego boli jak cholera jak wypchnie tyłeczek albo obetrze się o coś...Od srodka musze byc niezle posiniakowana.., No namietnie wali po szyjce jak robie siusiu i to wtedy tak boli...Wczoraj to myslałam, ze wody pojdą...Cos mi tam aż strzykneło...
 
Mój jakiś spokojny sie zrobił ostatnimi dniami. Malutko tych momentów jak sie rozpycha. Zdaje sie ,ze obniżył mi sie trochę brzuch, bo to nie tylko moje spostrzeżenie. I co pisałam, że oderwało mi się kawałek czopu. Brzuch od paru tygodni twardy. Myślałam brak magnezu, bo mam w nocy skurcze łydek.Nie wiem co myśleć o tym,że ruchy są słabiutkie i mało kiedy. Czy to normalne, czy mam zrobić dodatkową wizytę???
 
Mój jakiś spokojny sie zrobił ostatnimi dniami. Malutko tych momentów jak sie rozpycha. Zdaje sie ,ze obniżył mi sie trochę brzuch, bo to nie tylko moje spostrzeżenie. I co pisałam, że oderwało mi się kawałek czopu. Brzuch od paru tygodni twardy. Myślałam brak magnezu, bo mam w nocy skurcze łydek.Nie wiem co myśleć o tym,że ruchy są słabiutkie i mało kiedy. Czy to normalne, czy mam zrobić dodatkową wizytę???

ja od tygodnia czuje ze mały mniej sie rusza to normalne gdy zblizamy sie coraz blizej porodu. Mi czop odrywa sie juz 3 dzien i nad tym sie zastnawiam czy to normalne ile jeszcze moze to trwac ?
 
Włąśnie postawiłam brata na nogi. To jest właśnie czas największej aktywności i kurka trochę mnie zabolało, jak mały walnął, więc wydałam odpowiednie dźwieki. A mój brat od razu: "Rodzisz?"
 
No to ja ostatnio tak na nogi postawiłam pania na przystanku..Ale mne węzadło pociągneło...I tez wydałam dzwięk..I taka młoda dziewczyna od autobusu sie wróciła czy wszytko oki..Aż mi sie łezka w oku zakręciła..A mój zbój dzis w nocy dla odmiany śpi...USG go tak wymęczylo???? Osiwieje przy nim do reszty...
 
reklama
Do góry