reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy naszych maluszków

Swietny pomysl z tym pamietnikiem , mozna tam tez wklejac zdjecia szkraba ;D Co do ruchow to dwa razy mi sie zdawalo ,ze czuje takie babelki przy jezdzie samochodem ale poczekam az poczuje to bez wstrzasow na naszych "rownych" drogach ;)
 
reklama
Jak maluszek da nam porządnego kopka,to żadna z nas nie będzie miała wątpliwości,czy to TO!Cierpliwości,już niedługo!Aż będziemy marzyć o tym żeby nasze dzieci w końcu spały w brzuszkach a nie wywijały nóżkami:)
 
Olu, a co z tym rosołkiem ??? ;)

Ale jak juz zaczną kopać, to juz bedziemy na 100% czuły, ze bedziemy mamami.

Czas spać.. Dobrej nocki wszystkim!!!
 
Dziś juz niestety moj skarbuś nie dał mi znać o sobie...może to rzeczywiście po tym rosołku bulgotało w jelitkach:(Idziemy spać,mieliśmy cięzki dzień ja i moje maleństwo,pakowanie wielkich walizek z teściową na jej wyprawę za ocean...śpijcie dobrze brzuchatki!
 
hej dziewczyny!!!

wy to macie dobrze ztym rosołem... ja naniego patrzec nie moge ale za to moge jesc co troche pomidorowa...
pycha... no i pierogi mamy :) ;D

z tym rosoełem to jest tak popiersze to jest dla mnie zatlusty a po drugie... wydaje mi sie ze jest zasłony.. to zawsze po ptrzech łyzkach rosołu dziekuje... :)
 
Ja tez mam ochote na pomidorowa ale przy niej malenstwo nie skacze ;) chyba zapisze sie na Twoj rosolek Olu ;D ;)
Kasiu moze lepiej ugotowac mniej slony i nie taki tlusty? :) ;)
 
kochane kobietki czy któraś z was może mi powiedzieć co się ze mną dzieje? bo mam problem. Od jakiegoś czasu miaam bóle brzuszka i dokadnie tydzień temu poożyli mnie w szpitalu od wyjścia do domu nie czuję żebym bya w ciąży. W niedziele po raz pierwszy czuam jak się rusza moje maleństwo i to póżnym wieczorem od tamtej pory nic się nie dzieje. i trochę mnie to martwi.
 
reklama
Kochana najlepiej skontaktuj sie z lekarzem ale mysle ,ze to nic groznego bo mnie tez kiedys wziela taka schiza i do USG bylam prawie pewna ,ze wszystko stracone a bylo wszystko O.K. :) Co do ruchow to moze tylko sie wydawalo, ze to to? nie za wczesnie jeszcze?
 
Do góry