reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ruchy naszych maluszków

reklama
mój mały jakos bardzo bardzo mało się rusza tzn wiem ze wszytsko OK i że zyje tam sobie tylko ze nie chce mu sie rzucac:-)
 
Moj chyba wlasnie oszalal ::) macha nogami na wszystkie strony i skacze jak wsciekly :police: nic mu nie przeszkadza ,ze malo miejsca sie zrobilo.Zamiast wyjsc i pobrykac na calego to on mi tu teraz harce urzadza w brzuchu ::) Od paru dni byl spokojniejszy a teraz zaczal fikac na calego az mi sie siedzi ciezko ;D
 
reklama
Mój się już tak nie rusza ,a raczej się strasznie rozpycha na boki i strasznie źle mi się śpi w nocy bo wypycha boki i cholewcia jak tu spać
 
Do góry