reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy Naszych Szkrabow

reklama
Już myślałam, że to mój dzidziuś ale sprowadziłyście mnie na ziemię - pulsy, aorty, krew... szkoda...

Perelandra doczekamy się!! :) To jest najbardziej oczekiwany moment ciazy, wiec wiadomo jak sie go wyczekuje... Ale dni tak szybko leca, ty juz w 18 tydzien wchodzisz lada moment bedziemy narzekac jak spac nie daja kopiąc :-)
 
"Drobne ruchy. Czy to bąbelki gazu czy maleńkie stópki kopią Cię w brzuch? Większość kobiet po raz pierwszy czuje ruchy płodu pomiędzy 16. a 20. tygodniem. Ponieważ Twoje dziecko jest ciągle bardzo malutkie, to co poczujesz nie będzie silnym kopniakiem, ale delikatnym trzepotaniem, takim jak uderzenia skrzydełek motyla".
przeczytałam sobie to i myślę, że to jednak delikatne ruchy, ja właśnie tak czułam jak "
uderzenia skrzydełek motyla". Jeszcze się doczekam bardziej intensywnych kopniaczków ;-)
 
mnie wczoraj delikatnie pyknelo w brzuchu, tak jakby malenstwo odepchnelo sie od scianki ... ale ale jeszcze nie nakrecam sie czekam grzecznie na powtorke i wtedy bede pewna, ze to moj maluch......
 
Dostałam kopa pierwszy raz w brzuchol dwa dni temu późnym wieczorem, z pięć razy się powtórzyło i czekałam następny cały dzień na powtórkę :tak: I również wieczorem miałam i powtórkę :tak: To takie uczucie jakby od wewnątrz ktoś Cię pyrgnął, z pewnością do rozpoznania :-)
 
no kopniaczkuw raczej sie nieda przeoczyc hehe niektore sa bolesne ;) umnie wczoraj szkrab wariowal pukal przeplywal czkawke mial :) dzisiaj tylko jedno kopniecie na przywitanie sie z mamusia :) ale pewnie zaraz zacznie szalec :) ehh dziewczynki doczekacie sie napewno troszke spokoju wsluchajcie sie w brzuszek i bedzie dobrze
 
Zwariowac mozna:)Ja to sie wslu****e caly czas:)Moj jak przylozy ucho do brzucha to mowi ze slyszy bulgotki i ze mala sie bulwersuje bo ja tatus podslu****e:)
 
hehe niezłe są te wasze teksty o ruchach dzidziusiów :)
można by zebrać je i całkiem niezła poezja by powstała,

ale prawda jest taka że już każdej z nas coraz bliżej do prawdziwych kopniaków i tego życzę aby przyszły te czasy jak najszybciej, każda z nas poczuje się wtedy wyjątkowo i prawdziwie poczuje że jest mamą, bo mały człowieczek będzie dawał o tym największe dowody :happy:
 
u mnie wczoraj była jakaś dyskoteka:D brzuszek szalał i podskakiwał w miejscach w które celowała;) do tego non stop taniec pępka . Jak mąż przyłożył rękę to został bez ceregieli skopany :D Do tego jak mała się wypnie tam niziutko to aż boli - pewnie naciąga jakąś stronę macicy bardziej i "ciągnie". Ale czkawki Bozienka jeszcze nie czułam, a szkoda:) Tymek miał non stop czkawki:D ciekawe kiedy u niej poczuje:)

kochane teraz jest najcudowniejsza połowa ciąży, kiedy wprawdzie czujemy się bardziej ociężale i "wielkie" itd, ale ruchy maluszka nam to rekompensują :D:D
 
reklama
Zwariowac mozna:)Ja to sie wslu****e caly czas:)Moj jak przylozy ucho do brzucha to mowi ze slyszy bulgotki i ze mala sie bulwersuje bo ja tatus podslu****e:)

Strasznie od poczatku nastawiacie sie na dziewczynke.. a co jak jednak bedzie chlopak?

Ja juz sie nie filmuje ruchami, jak cos poczuje dziwniejszego sie usmiecham ale nie nakrecam czy to ruch czy nie.. Wielkosciowo małe zaczyna 17 tydzien wiec napewno wkoncu sie doczekam ;-)
 
Do góry