reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy Naszych Szkrabow

ja też juz wariuje i jak głupia codziennie słucham czy cos sie w brzuszku dzieje ale to nic nie daje, tzn wczoraj nic nie słyszałam przed wczoraj znów wydawało mi sie ze czułam bulgotki, juz czasami wsłucham sie przez 5 minut i sobie odpuszczam bo ile można :/ trzeba cierpliwie czekac na kopniaki bo tak to przez nasłuchiwanie sie c\zy sa bulgotki czy nie ma mozna zwariowac, ja juz 17tc a jeszcze nic nie czuje, w sumie dzidzia ma 9cm to malizna jeszcze wiec kopac nie potrafi mocno :) ale za 3-4 tygodnie juz wszystkie bedziemy czuły kopniaki :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Lastpetunia no ale takie 10 cm od glowki do pupy, kosc udowa moje male ma 1,63 cm piszczelowa pewnie tez cos ok 1 cm, dodac wyciagniete rączki.. to juz kawał czlowieczka jest :-)
 
Lastpetunia no ale takie 10 cm od glowki do pupy, kosc udowa moje male ma 1,63 cm piszczelowa pewnie tez cos ok 1 cm, dodac wyciagniete rączki.. to juz kawał czlowieczka jest :-)

to ja kochana muszę miec w takim razie dużo tłuszczu ze nie czuję jeszcze nic he he :p nie nakrecam sie juz i nie nasłu****e bo zgłupiec mozna :) jak zacznie kopac to zacznie :)

Na 100 % bedzie dziewczynka:)

Tunia dziewuche bedziesz miec?? Gratuluje! Ja niestety jeszcze musze wytrzymac do 27 października i wtedy się dowiemy co dzidzia ma między nóżkami :)
 
Lejdis zapomnialam sie pochwalic - pamietacie jak w pt sie smucilam ze ja tez chce ruchy juz czuc itd ;)
i co w sobote rano obudzialam sie 7.30 M. jeszcze spal wiec lezalam sobie spokojnie i ogladalam jakies cos w tv a tu nagle cos kop :)
bylam taka happy - ze az obudzialam M. :)
potem kolejnego poczulam wieczorem jak ogladalam mam talent ;) ale to juz byly ze 3-4 kopki ;)
a teraz zjadlam wlasnie w pracy kanapeczke wyciagnelam sie troche na krzesle i slucham sobie muzyczki na słuchaweczkach a tu co kop kop ;)
pochwaliłam sie dzwieczyna przyleciały macac mnie po brzuszku ale nie czuc tego jeszcze na zewnatrz przez ubranie M. tez jeszcze nie trafil bo to pojedyncze kopki sa i zanim sie ulokuje to juz dzidzia przestaje :)

ale siem cieszem :)
 
lastpetunia powiem Ci ze to wymaga wsłuchanie sie w siebie bo nie sa to mocne uderzenia wiec jak masz mozliwosc to poswiec z 2 godziny na lezenie i wsłuchiwanie sie najlepiej rano albo wieczorem, ja pierwszy raz poczulam w dzien tak to tylko rano i wieczorem - poczujesz lada chwila zoabczysz ja w pt marudzilam a nastepnego dnia niespodzianka
 
K&M gratulacje!

lastpetunia, no faktycznie ten tluszczyk to chyba na patelni co najwyzej posiadasz ;) Napewno dziela cie juz chwile od tego..

Ja tam nie wiem ,ale jest takie pewne cos co ciezko przypisac jelitom, zdarza sie czasami ..
Ale cierpliwie czekam juz nie dlugo;))
 
reklama
K&M właśnie próbuję czasami się w słuchiwać ale po jakiś paru minutach mnie już to męczy i sie na tym n ie skupiam :p albo juz musze cos zrobic i nie mam czasu na wsłuchiwanie sie ale tak jak napisałam doczekamy sie wszystkie porządnych kopnięć :)
 
Do góry