reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy Naszych Szkrabow

Miśka będzie dobrze, zobaczysz na kolejnej wizycie, ja też się zaczęłam martwić i zupełnie nie potrzebnie jak się okazuje, mam po prostu bardzo grzecznego synka :)

a kiedy masz kolejna wizytę?
 
reklama
Miśka będzie dobrze, zobaczysz na kolejnej wizycie, ja też się zaczęłam martwić i zupełnie nie potrzebnie jak się okazuje, mam po prostu bardzo grzecznego synka :)

a kiedy masz kolejna wizytę?

wiesz już człowiekowi naprawdę różne myśli do głowy przychodzą,człowiek stara się myśleć pozytywnie,ale wcale nie jest to łatwe
wizytę mam we wtorek niby już nie długo,ale czas strasznie mi się dłuży
 
Miska spokojnie - ja co prawda brzuszek mam spory (ale i przed ciążą małego nie miałam ;-)), pierwsze ruchy poczułam prawei 2 tyg. temu, ale nie czuję codziennie i tak intensywnie jak w pierwszej ciąży. Teraz jak cały dzień ganiam, cos robie, to nie zwracam uwagi na ruchy - u Ciebie jest pewnie podobnie. A wystarczy że maluszek jest inaczej ułożony i też nie czujemy juz kopniaków :tak:
 
tak sobie tłumaczę,że maluszek jest leniuszkiem i dlatego słabo czuję ruchy,a brzuszek mały będzie,choć we wszystkich ciążach miałam wielkie brzuchy
nawet w pierwszej ciąży szybko mnie wywaliło
 
Miska bedzie dobrze, kazde dziecko jest inne.

Ja w pierwszej ciazy zastanawialam sie jak to mozna widziec ruchy przez brzuch bo Kacper tak delikatnie kopal, nawet w 20 tc jak bylam na USG lekarz pokazuje nozke ze kopie a ja nic nie czulam.
Za to z Tymkiem w 12 tc poczulam pierwsze kopniecie a w 13-14 tc brzuch caly skakal az sie dziwilam ze tak wczesnie.

No ale jak Kacper urodzil sie z dluga pepowina az polozna sie zdziwila ze nie byl obwiniety nia wogole tak Tymek mial ze 2 razy obwinieta szyje i supel na pepowinie przy lozysku.

Teraz juz sama nie wiem czy jak czuje to sa ruchy czy co, ale nie sa codziennie tylko co jakis czas. Ostatnio jak czekalam na sprawe rozwodowa to male kopalo, czyli dwa dni temu.
 
Miska bedzie dobrze, kazde dziecko jest inne.

Ja w pierwszej ciazy zastanawialam sie jak to mozna widziec ruchy przez brzuch bo Kacper tak delikatnie kopal, nawet w 20 tc jak bylam na USG lekarz pokazuje nozke ze kopie a ja nic nie czulam.
Za to z Tymkiem w 12 tc poczulam pierwsze kopniecie a w 13-14 tc brzuch caly skakal az sie dziwilam ze tak wczesnie.

No ale jak Kacper urodzil sie z dluga pepowina az polozna sie zdziwila ze nie byl obwiniety nia wogole tak Tymek mial ze 2 razy obwinieta szyje i supel na pepowinie przy lozysku.

Teraz juz sama nie wiem czy jak czuje to sa ruchy czy co, ale nie sa codziennie tylko co jakis czas. Ostatnio jak czekalam na sprawe rozwodowa to male kopalo, czyli dwa dni temu.


wiem,że każde dzieciątko jest inne
ale po trzech szalejących maluchach te nikłe kopniaczki martwią a przeżycia z tamtego roku też swoje robią,wszystko się kumuluje i wtedy jest stres i obawa czy wszystko jest ok
 
a ja od 2 dni nieczulam ruchow pewnie sie ruszala jak spalam a ze mialam 2 dni biegania i wnerwienia to pewnie dlatego,mialam juz isc do lekarza skontrolowac to ale wczoraj polozylam sie z mezem ogladalismy film na lapciapie moj polozyl rete na brzuchu i dostal kopniaki hehe :) wiec wsyztsko wporzadku poprostu trzeba byc wyluzsowanym spokojnym i cierpliwie czekac ;)
 
reklama
Mój maluch lubi wędzona rybę, cappucino i winogrona ;-):-D dzisiaj bryka na całego - ale i tak czuje go tylko w dole brzucha i nie kopniaki tylko takie bulgotki, ale coraz częściej i więcej, więc pewnie juz niedługo będą konkretne salwy ;-) no i jak nic upodobał sobie pęcherz, bo ganiam co chwile, w nocy po kilka razy wstaję...
 
Do góry