reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

S.O.S Pomóżcie !!

zawsze coś chodziło o ciąze.Była bardzo trudna,lekarze naprawe musieli się nategowac a ja zawsze coś zle zrobiłam.A jak trafiłam 5 tyg przed terminem na 3 tyg do szpitala tylko dlatego bo wstalam a gin mówila"nogami do góry" to juz wogóle mialam jazde .MOże dlatego bo mnie całkiem inaczej traktowała jak pacjenci.Jak potrafila przyjsć do mnie i mówić:ku*** ale zapier***" a innym razem jak ktoś był "kurka ale dużo roboty".Moze dlatego pozwalała sobie klnąć i wrzeszczec na mnie.I zawsze miała racje.Dzisiaj jej to przyznaje
 
Ostatnia edycja:
reklama
Co do leczenie się i zbijania gorączki w ciąży, to ja polecam tylko i wyłącznie naturalne sposoby: sok z czarnej porzeczki, miód, sok z aronii, cebula, czosnek...
 
My byśmy polecili skontaktować się jednak z ginekologiem.
Sami mieliśmy problem - "odinfekcyjne" poszerzenie układu komorowego. To wszystko z nieświadomości. Od razu podejrzenie wodogłowia, badania na awidność toxo, cytomegalie itp., czarnowidztwo...
Teraz wiem, że lepiej dmuchać na zimne
 
reklama
heh jak miałam anginę to sie modliłam żeby tylko gorączka nie doszła do 38. przy tej temp miałam przykaz pojawienia sie na izbie przyjęć, ale na szczęście 37.8 max i tego sie trzymałam, niestety nie ominął mnie antybiotyk ( duomox) z kaszlem podobno tymianek pomaga,ale jak długo nie przechodzi to chyba zastosowanie antybiotyku przewyższa zyski niż straty, bo skurcze przy kaszlu nie sa obojętne dla dzidzi ...
 
Do góry