reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

samopoczucie przyszłych mam

Polecialam do lekarza dzisiaj, ale poniewaz jest za wczesniej moglismy zrobic tylko badania krwi. Wynik nie jest dobry - hcg 24. Kolejne w sobote. Staram sie oszukiwac i czytac historie jak to dla niektorych kobiet los sie obrocil i hcg nagle wystrzelilo w gore...
 
reklama
moje hcg w 10dc od owu bylo 20,1 a dwa dni pozniej 55,8 ;-) pozniej juz nie robilam ;-)
 
Cześć Kobietki
to moja czwarta ciąża, ale poprzednie zakończyły się poronieniem... Mam nadzieję, że tym razem się uda. Okropnie bolą mnie piersi, senność dopada znienacka, czasem mam lekkie mdłości i smaki na czerwone porzeczki :), mogę gotować i smażyć ale nie mogę jeść np. mięsa, bo mnie odrzuca...
Poza tym odczuwam dziwne kłucie w podbrzuszu - tak na środku i kilka razy dziennie bóle trochę jak przed okresem... boję się, co będzie dalej, mam nadzieję, że to minie bo wizytę u lekarza mam dopiero 25 lipca, a do szpitala nie chcę iść bo tam są rzeźnicy a nie lekarze :(

z drugiej strony hcg mam w porządku, progesteron 21, więc też w miarę ok
 
Perelandra, widzę, że mamy podobne doświadczenia, to będziemy się wspierać :tak: Musimy wierzyć, że wszystko będzie dobrze, innej opcji nie ma!!!!!
 
A mnie dalej męczy. Jem tylko na siłe i zawsze pierwsze kęsy jedzenia to mordenka, ale za to nie wymiotuje. Moje siostry mają ze mnie polewkę one nie miały nic takiego, a mnie tak strasznie męczy,,,
 
Nam znow nie wyszlo:( Kolejny raz byla radosc i skonczyla sie szybko. Moze nastepnym razem wszystko bedzie ok. Trzymajcie kciuki, a wam zycze goraco powodzenia i duzo szczescia.
 
Qcz
images
przykro mi <głaszcze> bedzie dobrze :* trzymaj sie :*
 
reklama
ja jestem na tabletkach i mam duzo odpoczywac i mam nadzieje ze dzidzia wytrwa i wszystko skonczy sie dobrze, nie mam juz plamienia ale jest krwiak czyli odklejona kosmówka wiec trzeba wyjątkowo uwarzać żeby nie pękł bo wtedy koniec :( jestem pełna nadziei że jednak wszystko skonczy sie dobrze ale tez pełna obaw :/ trzymajcie sie dziewczyny i dbajcie o siebie:)
 
Do góry