reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

samopoczucie przyszłych mam

Współczuje Wam dziewczyny, ale też trochę zazdroszczę:)
ja poza powiększeniem piersi i zwiększoną wrażliwością na zapachy nie mam żadnych objawów, prawdę mówiąc trochę mnie to niepokoi, bo wszystkie koleżanki bardzo dosadnie odczuwały fakt bycia w ciąży. Ale jak czytam, że nie wszystkie cierpicie na mdłości i może po prostu " ten typ tak ma" to stwierdzam, że może jednak wszystko jest OK;) Zachcianek smakowych bardzo szczególnych nie mam, no może poza generalnie większym apetytem:)
 
reklama
ja oprócz bólu piersi, które się trochę powiekszyły, wiekszego apetytu nic mi nie dolega, zero jakich kolwiek dolegliwości ciążowych, jakbym wogóle w ciąży nie była, czasami mnie tylko podbrzusze zaboli na chwilkę :)
 
No to się pochwaliłam, że mi objawy odpuszczają, a tu kolejny dzień niespodzianka - popołudniami mdłości i wrażliwość na zapachy :sorry2: na szczęście na kibelek nie ganiam, tylko żuję gumy...
 
Ja za to jakos nocami nie moge spac... przewracam sie tylko z boku na bok i bardzo mi sie chce spac, ale za nic jakos usnac nie moge....
Poza tym nadal dobrze, nadal wymiotow i temu podobnych brak :)
 
Hej dziewczyny, no u mnie akurat ciaza jest bardzo odczuwalna, nad czym bardzo ubolewam bo strasznie to meczace ... ja prawie od poczatku mam mdlosci, wrazliwosc na konkretne zapachy , od niedawna dopiero bole piersi i czasami bol w podbrzuszu :):) ale nie jest najgorzej ;P pozdrowionka!! :D


[url=http://www.suwaczki.com/][/URL]
 
Hej dziewczyny, no u mnie akurat ciaza jest bardzo odczuwalna, nad czym bardzo ubolewam bo strasznie to meczace ... ja prawie od poczatku mam mdlosci, wrazliwosc na konkretne zapachy , od niedawna dopiero bole piersi i czasami bol w podbrzuszu :):) ale nie jest najgorzej ;P pozdrowionka!! :D


[url=http://www.suwaczki.com/][/URL]

Hej imienniczko mamy 1 dzien różnicy w wieku ciąży :-D
 
Witam wszystkie przyszłe Mamy.
Jakis czas temu zarejestrowałam się na forum, ale to dopiero mój pierwszy post. W każym razie mam nadzieje, że mi pomożecie.
Jestem w 15 tyg i 3 dniu ciąży. I od wczoraj odczuwam bóle brzucha. Takie kłucia z prawej i lewej strony.
Do tej pory wszystko było w porządku. A od wczoraj nie dość, ze wyglądam jak ciężarna, to jeszcze te kłucia.
Mam nadzieje, ze dolegliwości związane są właśnie z rosnącym brzuszkiem. Ale troche się martwie. Na ostatniej wizycie byłam w piatek 09.09. i wszystko w porzadku. A nastepną mam 30.09. zastanawiam się czy nie zgłosić się do leakrza wcześniej, czy cierpliwoe poczekać.
Może ma/miała któraś z Was podobne objawy?
 
Hej trokatka:)
Ja jestem w 13 tygodniu, ale tutaj kazda z nas ma klucia i boli brzuch dlatego ze macica sie powieksza i wogole rozne rewulucje w brzuchu sie teraz dzieja:)Jezeli nie masz zadnych plamien to ja bym poczekala do tej wyznaczonej wizyty i nie szla wczesniej.
 
reklama
trokotka tak jak tunia pisala kazda ma podobnie zarzyj nospe jak bardzo boli i odpoczywaj a jak cie bedzie cos bardzo niepokoic to idz do lekarza po ta sa zeby zbadac :)
 
Do góry