reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

samopoczucie przyszłych mam

hej
ja tez mam mdlosci ale nie jakies ciazkie. poprostutroche mnie mdli ale nie wymiootuje. dzisaj natomiast zasypiam na siedzaco. powieki mamciezkie jak ze stali i troche pobolewamnie jajnik. nie wiem czy to normalne????????
 
reklama
Lejdis a ja dzis wyjatkowo dobrze sie czuje, co prawda wstawanie przed 7 na siusiu to juz norma ale potem zasypiam i jest mi dobrze, choc ciezko wstac do pracy ale zawsze to jeszcze na troche przymkne oko :) powiedzialam M. ze zauwazylam iz biust mi sie powiekszyl o 2 cm po moich pomiarach ostatnich ale wczoraj on stwierdzil ze bez pomiarow to juz widac. Piersi wrazliwe ale spokojnie da sie wytrzymac.
 
hej dziewczynki :)

tak sobie czytam jak sie czujecie i dokladnie przypomina mi sie moja pierwsza ciaza :)
Caly czas bylo mi niedobrze, nawet jak sie skonczyl piewszy trymest i normalne nudnosci to sie Mala jakos ulozyla na przewodzie pokarmowym i mialam taka ZGAGEEEEEEEEE :)
Co miesiac bolalo mnie cos innego, a Pani doktor smiala sie, ze to wszystko normalne tylko nie wie dlaczego wszystko na raz mnie atakuje ;) :) :) :)
no i ciagle NON STOP chcialo mi sie jesc - nawet jak wiedzialam, ze zaraz potem bedzie mi niedobrze i bede cierpiec to MUSIALAM JESC :)

teraz za to jest zupelnie inaczej, NIE CHCE ZAPESZAC, ale na razie nic mi nie dolega, nie chce mi sie spac (nawet w nocy to troche dziwne w sumie) i co najwazniejsze w tym temacie nie chce mi sie wymiotowac :)

tak wiec trzymam kciuki za wszystkie te, ktore mecza nudnosci, oby jak najszybciej Wam przeszlo bo wiem co to za meka :)
 
nic mi nie mowcie o wymiotach juz niewiem co zrobic by sie ich pozbyc znowu mnie dopadly wiec od wczoraj mnie mecza nie tylko nudnosci ale tez wymioty ;-( i do tego ten straszny bol glowy ;-(
 
Mnie od 2 tyg męcza silne mdłości wymioty. 3 dni leżalam w szpitalu odwodniona i osłabiona. W poprzedniej ciąży też tak miałam niestety:( Wtedy do połowy 5 miesiąca tak się meczyłam, ciekawe jak długo tym razem. Schudłam już 2kg, ale za to brzuszek się powieksza:)
 
zmuszam się do jedzenia, tzn mąż mi donosi bo każda wizyta w kuchni kończy się wymiotami. Jem i leżę żeby się nie ruszać i cokolwiek się trawiło. Najgorsze w tym wszystkim jest osłabienie, wyczynem jest wzięcie prysznica bo taka słaba jestem...
 
ojej dziewczyny, współczuję wam mdłości, ja na szczęście nie mam ich, i się cieszę, za to równie uciążliwa śpiączka mnie dopadła,w sumie to mój pierwszy objaw ciąży był, potrafię usnąć na siedząco, jest to nie do opanowania....masakra, ale pocieszam się tym że to mija po jakimś czasie, u mnie jest to granica 3/4 msc, wszystkie objawy niemiłe wtedy mijają :D
 
ja od dwóch tygodni też mam mega mdłości kończą się przeważnie wymiotami :(
znalazłam jednak na nie sposób jestem na L4 jem częściej ale mniej, więcej jem na ciepło i teraz owszem są mdłości ale juz nie latam do WC zwracać co wcześniej zjadłam

ból piersi natomiast ustępuje, tzn odczuwam często w nocy jak mnie bolą piersi, ale w dzień jest ok

senność o tak :) mogłabym ostatnio spać często i po nocy ciężko jest mi się dobudzić czasem nawet o 9, 10 wstaję gdy normalnie jestem już na nogach po 5 rano :)
 
reklama
Dziewczyny ja mam mdłości przez prawie 24 h. Czasami jak juz dopadnie mnie kryzys to płaczę. Jem zanim wstanę z łożka, herbatę imbirową i wodę z cytryną też wypróbowałam..... Dzisiaj rano w ciągu 3 godzin wymiotowałam:-(
Piersi juz mi urosły o jeden rozmiar... jak będą mi tak szybko rosły to w końcu stanika na siebie nie znajdę...
 
Do góry