reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

samopoczucie przyszłych mam

Dziękuję za szybką odpowiedź :)
Mam nadzieję, że to norma, ale ten internet (wynalazek przeklęty) jak wpisałam "kłucie brzucha w ciaży" to się naczytałam już o problemach z szyjką itp.
Nie nalezę do osób panikujacych, ale treaz przyznam że troche się zaniepokoiłam.
Więc przemyśle dokładnie sprawę a w google już nic nie wpisuje.
Dziękuję i pozdrawiam :)
 
reklama
a mnie dzisiaj od rana głowa boli :( zbiera sie na deszcz :( w ogóle zamiast mieć więcej energii to ja mam jej coraz mniej i ciagle spiaca chodze a juz byl taki okres że było wszystko ok i spać mi się już nie chciało :(
 
mnie tez glowa pobolewa i brzuszek w miejscu dzidziusia - rozpycha sie maluch, rozpycha. Czasami dopadnie mnie okrutny ból plecow , oj strasznie mi wtedy. Coraz lepiej idzie mi oswajanie sie z zapachami, juz nie mdli aż tak... w sumie to juz prawie wcale:) ... zdarza mi sie czasami myslec i martwic za bardzo , a wtedy zaczyna mi dolegac wszystko na wlasne zyczenie - staram sie nad tym jednak zapanowac. Kiepsko mi się sypia ostatnio, budzę się z bólem karku.

lastpetunia ; mi dopiero teraz energia zaczyna wracac... w 12 tyg juz mi niby wracala, ale skonczylo sie na 4-5 dniach :) powoluuuutku, jeszcze będziesz "skakała" (nunu!) :)


Życzę zdrowka, zdrowka, zdrowka razy dwa.. dla mam i bąbli. :)
 
Ostatnia edycja:
Jednak wczoraj nie wytrzymałam. I poszłam do lekarza sprawdzic, czy wszystko okey.
Zbadał, sprawdził jak się miewa dzidzia, sprawdził łożysko. I wszystko niby okey.
Kazał brać luteine 2xdziennie, wieczorem 2 tabletki i do tego jezcze 2 razy dziennie no-spe forte.
Z luteiną posłucham, ale nospy nie wezmę bez powodu.
Powiedział, ze ból moze być bardzo dokuczliwy. Tym bardziej, ze w II trymestrze wszystko sie szybcij rozwija no i dzidzia robi się coraz większa, więc się rozpycha bo szykuje sobie miejsce na kolejne miesiace wylegiwania.
Powiedział jeszcze, że jeśli ból będzie utrzymywał się do końca tygodnia to w piatek lub w poniedziałek mam sie zgłosić po L4, kurcze! Poniewaz w pracy siedzę 8 godzin za biurkiem, wiec moze to nie odpowiednia pozycja i dzidzia sie buntuje.I nie mogę chodzić na jogę. Tylko leżeć, a z aktywności to wskazane są tylko i wyłącznie spacery, przynajmniej do momentu, aż dzidzia się uspokoi.
No więc, chyba nadszedł czas by zwolnic tempo. Choc inaczej sobie wyobrażałam ten czas, poddaje się.
Przynajmniej narazie-Dzidzia rządzi!!!
 
a mnie znów głowa boli od rana, w nocy się budziłam nawet przez ten ból, rano musiałam jednak wziąć tabl ale nia krótko przesżło :( zaczyna mnie jeszcze jakieś przeziębienie łapać więc pewnie przez to głowa mnie boli :( w dodatku słabo się czuję, mam chrypkę i jeszcze wczoraj mi opryszczka na ustach wyskoczyła :( zaczyna się :( nie mam kompletnie sił na nic :((
 
mnie tez kłuje cos w brzuchu i jakby w szyjke - ale to pewnie dziecko bo ja mam lozysko z przodu i lekar zpowiedzial ze nie bede czula dziecka zbyt dobrze- za [ierwszym razem tez tak mialam ;]
 
Z luteiną posłucham, ale nospy nie wezmę bez powodu.
!
a nie mowil ci ze no spa chroni przec skurczami macicy co jest niebezpieczne dla dzieci ? jelsi masz bole to powinnas brac tę nospe- dziecku sie nic nie stanie ja bralam przez 3 miesiace bo mialam taki dziwne bole .
a chyb po to poszlas do lekarza zeby ci pomogl a nie zaszkodzil ??

zawsze zamaiast nospy forte mozesz brac zwykla noske lub połowe forte
 
reklama
Do góry