reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Ayaa gratulacje :) teraz bedzie niestety gorszy okres bo ta laktacja strasznie daje po dupie. Naprawde, ja pamietam, ze wpadalam w histerie straszna o pierdole :)

Powiem Wam dziewczyny, ze u mnie jest spoko, nawet bardzo spoko, poznalam kogos, na razie takie na luzie rozmowy, lekki flirt, nic powaznego ale milo jak ktos wykazuje zainteresowanie, no i jest niebrzydki chlopak ;) z exem zero kontatku, nawet na dzien dziecka zadnej paczki malej nie przyslal, za to w pon napisal sms zebysmy sie rozwiedli "jak ludzie" a nie ja mu wyprula flaki ;) no niestety, zeby dogadac sie jak ludzie potrzeba dwojki ludzi a nie czlowieka i kanalii ;) tak, ze wyrywam chwasta ;)

Gratuluje na pewno dzięki temu łatwiej będzie Ci znieść etap sadowy i tego Ci życzę :) kiedy skladasz papiery do sądu?

Dziewczyny które maja problem z facetem psychopatą polecam artykuł Link do: efekt lustra : Ojcem mojego dziecka jest psychopata. Co mam zrobić?
 
reklama
Adwokat zasugerowala 1000 pln miesiecznie i teraz, poniewaz nie placi nic na dziecko, wystapila o tzw. zabezpieczenie do czasu ustalenia alimentow - 700 / mc

A nowy znajomy to zupelny przypadek, na fejsie skomentowałam zdjecie znajomej i owy Pan tez, i jakos tak zaczela sie rozmowa, jak mowie, nie biore tego na razie za jakas szanse na "zyli dlugo i szczęśliwie" ale codziennie rozmawiamy, jak wraca z trasy do domu to dzwoni, naprawde mile to bardzo. Co do relacji on - Jaga, to na razie nie chce jej w to mieszac, ale wie, ze mam dziecko, tyle, ze wiekszym problemem sa koty bo ma uczulenie :D ale powiem Wam, ze przez ten czas co poznalam exa i juz bylam z nim to strasznie zdziczalam pod wzgledem randkowym ;)
 
Najlepiej teraz to na spokojnie i nie angażować się za bardzo bo po co kolejne ewentualne rozczarowanie. Nie wiem mi sie wydaje, że ja już będę sama mam straszny uraz i boję się :/ ale i tak najpierw to muszę urodzić i nauczyć sie dziecka. No i mój etap sądowy będzie trudniejszy, dobrze, ze Twój eks wyszedł z założenia, żeby zrobić to w normalny sposób.
 
Kajmakowe123 a myślałaś o psychologu? Mnie bardzo pomaga :) a to ze ex chce sie rozwiesc jak ludzie to ja mam w pupci, ja wynajelam adwokature, rozwod jest z jego winy + ograniczenie praw rodzicielskich do minimum... za duzo zlego zrobil, za duzo krzywd ktore wyrzadzal uszlo mu plazem... dokopie skurczybykowi...
 
Kajmakowe123 a myślałaś o psychologu? Mnie bardzo pomaga :) a to ze ex chce sie rozwiesc jak ludzie to ja mam w pupci, ja wynajelam adwokature, rozwod jest z jego winy + ograniczenie praw rodzicielskich do minimum... za duzo zlego zrobil, za duzo krzywd ktore wyrzadzal uszlo mu plazem... dokopie skurczybykowi...

Myślałam :) tylko bałam się, że eks jakimś cudem by sie dowiedział, że chodzę do psychologa i próbowałby działać przeciwko mnie, juz parę razy słyszałam zebym mu oddala dziecko. Ogólnie im więcej tygodni ciąży tym ja się czuję lepiej psychicznie i czekam już na Maluszka :) tylko boję się tego co mi ten psychopata zafunduje jeszcze w życiu. Jeszcze tyle niewiadomych, że nie wiem czego się spodziewać...
 
U mnie moje wizyty u psychologa działają na ogromny plus w sądzie ;) pare razy juz słyszałam od ex "ze jestem chora psychicznie" teraz mam papiery, ze jestem zdrowa a to on mi zrobil z psychiki miazge ;) pomysl o tym :) a co do niewiadomych, niestety... moze gdybysmy trafily na odpowiednich facetow byloby inaczej :) jak rozumiem uznaje dziecko? Ogranicz mu prawa rodzicielskie do decydowaniu o zyciu i zdrowiu i zażądaj widzen tylko i wylacznie pod Twoja kuratela, oczywiscie z noworodkiem czy niemowlakiem to i tak nie ma innego wyjscia ale to tak na przyszlosc :) Kajmakowe teraz to jestes mama i walcz jak lwica zeby TWOJEMU dziecku bylo dobrze :)
 
On nie uznaje dziecka, mówi, ze nie jego więc będziemy sądownie ustalać DNA :/ ale też mówi takie teksty typu "jak potwierdzi sie ze to moje to dla Maleństwa wszystko" jakiś czas temu wymyślił, że jak chce alimenty których częścią składową jest opieka to żebym mu oddala dziecko. Wiem, że robi to tylko mi po złości bo już na tyle go rozgryzlam. Ogólnie wg niego to ja jestem zła kobietą, zniszczylam mu życie, a on spać po nocach nie moze. Ale co on myśli i czuje to mam akurat gdzieś myślę teraz o sobie i dziecku. Wiem, że wssytsko będziemy ustalać sądownie bo to nie jest człowiek z którym można sie na coś umówić. Żałuję ze go poznałam bo zniszczył mi marzenia, kiedyś myślałam, że ciąża będzie najpiękniejszym momentem mojego życia, a narodziny będę celebrować z tym jedynym niestety nam z tego wątku nie jest to dane.
 
reklama
Po pierwsze, przepraszam, ze to powiem... ale jest idiota, nie dlatego, ze powinien wiedziec do czego moze prowadzić seks, nawet z zabezpieczeniem, i jesli spedza mu to sen z powiek to zawiazac sobie co nie co na supelek, ale dlatego, ze nie ma najmniejszej znajomosci prawa w Polsce. Bedzie placil alimenty, i to spore, nawet mozesz to zrobic tak, zeby nigdy dziecka nie zobaczyl a placil, poza tyn sady w naszym kraju raczej stoja murem za matkami, mam przyklad przyjaciela, ktory wynajal detektywa zeby udowodnic, ze zona go zdradza, a jak doszlo do rozprawy to nie dosc, ze ona ograniczyła mu prawa to jeszcze placi takie alimenty, ze ledwo na jedzenie mu starcza, a co dopiero w przypadku takiego patafiana. Jak to madrze rozegrasz, to bedzie placil, pokryje koszta sądowe a nawet Twojego prawnika. Zbieraj wszystko co pisze, jak dzwoni to pros o wiadomosc, zeby wszystko kolekcjonowac, a potem kochana wypruj mu flaki i zrob sobie breloczki.
 
Do góry