reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Większość facetów rezygnuje z pracy albo ukrywa dochody żeby nie płacić albo płacić tyle co nic. Nie ma się co szczypac te pieniądze są dla dziecka a utrzymanie dziecka kosztuje a to czynsz jest dzielony na pół połowa matka i połowa dziecko , a to pieluchy,, kremy i in.

Albo robi z siebie ciężko chorych
 
reklama
Nie ma żadnej grupy inwalidzkiej. Tak się poprostu uzala nad sobą i uważa że skoro jest chory a zarabia ponad 2000 tys to sąd nie da więcej alimentów.. Ale niestety nie pamięta jak on był kiedyś w Ciezkiej sytuacji..
 
No właśnie nie ma grupy inwalidzkiej. Sam tak biadoli.. Ze jest biedny i że jest chory a zarabia ponad 2000 tys na rękę to i tak sąd nie da więcej alimentów..
 
U mnie dziewczyny do D...
Sprawa przełożona rozwodowa na czerwiec bo mój adwokat nie mógł być . Mezus Tak się wkurzył że zaczął mi grozić.
Sprawa o alimenty za nie cały miesiąc . Na korytarzu zaproponował mi 300 zł bo na więcej go nie stać . Tymczasem jego kochanka wstawia publiczne Zdjęcia drogiej biżuterii od niego .
Do syna nie przychodzi tylko wypisuje głupoty że to nie wpuszczam, albo wchodzi na korytarz, nagrywa i mówi brak warunkow do spokojnego spędzenia czasu z dzieckiem...
Za to jego mama czyli jeszcze moja teściowa powiedziała mi w twarz że ona jest jej przyszła synowa.. jakbym w mordę dostała. Jeszcze na dniach rodzi to już w ogóle się naogladam ich szczęścia. .
 
Moja sprawa niestety przełożona przez chorobę sedziny i kolejny czas meczarni. A miała być sprawa o zabezpieczenie lub ugoda. Porażka tatuś się zaczął starać, jego matka wogole nie interesuje się mala nawet nie zadzwoni a on mała chce do swojej matki brać.
 
reklama
Kajmakowe uwierz mi ze wolałabym żeby mój byly nie przyjeżdżał świadomie niż udawane zainteresowanie. Wszystko dla kasy żeby tylko wiecej nie dać. Jeszcze udaje że martwi się również mnie. Dosłownie zygac się chce.
 
Do góry