reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

No przyjaciolka to by sie jakas przydala,razem gdzies wyjsc,pogadac.ale taka prawdziwa a nie żądna plotek.No i najlepeij tez samotna:))co by nie musiala faceta pilnowac i siedziec z nim w domu:))
 
reklama
Ja tam wole samotna,to i wyjsc na podryw mozna,hehehe i posiedzi dluzej w gosciach.Te co mialam to zaraz facet dzwonil co tak dlugo siedzi w domu,ma wracac bo mu sie nudzi a z nia przyjsc nie chcial bo o czym z babami gadac:).Na piwko czy disco bez faceta ani rusz a jak juz z nim szla to zaraz siedzieli w objeciach i pitu pitu bylo_O dziekuje........
Lepsza samotna babka to i weselej jest:))
 
no ale w ładne weekendy wylewają się te szczęśliwe rodzinki i żal i smutno....

karcia84 dałaś szansę bo pewnie miałaś nazdzieję że się odmieni.... podobno niektórzy potrafią się zmienić, Gienek Loska się zmienił ;-)
magda-kwiat-24 z tego co piszesz to już raczej odrzuciłaś myśl aby oddać swojego skarba tak jak radzi honey01 idz już do sądu, a niestety ani twoje pierwsze ani nie ostatnie nie będzie miało ojca, jeszcze czasami zdaza się i mi popłakać jak nikt nie widzi, je nie mogę pojąć jak faceci mogę się odwrócić od własnego dziecka...
Rosi79 u mnie zadziałało szwędanie się z małym wcześniej był strachliwy a teraz "zagaduje" wszystkich którzy tylko zwrócą na małego uwagę, a taka pssiapsiółka samotna by się przydała...
miska82 oj załamać się można jak słyszy się o tej opiece dla samotnych matek ciekawe jak jeden z drugim ze świecznika przez pół roku pożyli jak samotna bezrobotna matka czy priorytetem dla nich by było spełnienie żądań unii i cięcie gdzie się da.... a niby kobieta zwolniona jak ja po macierzyńskim powinna mieć specjalne przywileje ale mi już w urzędzie wytłumaczyli że nie mają na to funduszy :-(
honey01 niestety nie dostaliśmy chodzika na targu używanego, a na nowy szkoda mi kasy :-(

A ja tam mam dużo butów używanych podostawałam, na początku i tak dzieci mają wszystkie płaskie stopy, kiedyś mówili że muszą być sztywne w koło kostki teraz że nie tak że i tak im się tam ciągle zmienia, tak jak z chodzikami przesadzają teraz, przecież ja nie trzymałabym w nim małego całą dobę.

yenna1 no no oprasowana oprana, ja pamiętam pierwsze pranie puściłam tydzień przed jak szłam na patologię, jak prasowałam bałam się strasznie jak to będzie, jest lepiej niż sobie wyobrażałam, no oprócz tatuśka tu nawet nie przypuszczałam że tak wyjdzi...
 
Mam to szczęście, że mam przyjaciółkę. Nawet jeśli nie możemy się spotkać to dzwonimy do siebie często i wyżalamy, pocieszamy.:-) Mężata, dzieciata. Każdy ma jakieś problemy, mniejsze, większe, czy ma męża czy nie. Czasami tak po prostu brakuje przytulić się do kogoś, podzielić problemy na barki dwóch osób. No i finansowo jest ciężko, nie ma co kryć. Tyle,że być z kimś a i tak musieć o wszystkim samemu myśleć to ja dziękuję.
Jutro będzie równy miesiąc do terminu, o mamuniu...........
 
Ostatnia edycja:
Witajcie! Chciałabym się do Was przyłączyć i trochę pożalić:) Z jednej strony przykre jest to, że jest tak wiele (w większości) samotnych kobiet. Z drugiej jest mi trochę lżej jak czytam wątki na tym forum i widzę, że nie jestem sama z tym problemem. Jestem w 11 tygodniu ciąży, mój partner, który tak pragnął dziecka, zakomunikował mi parę dni temu (w naszą rocznicę notabene), że Jego jednak ta sytuacja przerasta, On nie dojrzał, nie jest Mu TO potrzebne i powinnam się wyprowadzić... Także zostałam sama, ja i mój brzuch... Mam okropnego doła, ale najważniejsze, by się nie denerwować, dla dobra dzidzi:) Raźniej mi się zrobiło gdy trafiłam na to forum. Czytam z zainteresowaniem wszystkie opisane tu historie. Pozdrawiam Was serdecznie.
 
rosi no w tej kwesti masz racje,wiele zajetych dziewczyn na tak zwanej smyczy jest :-)

jaimis dałam szanse bo jednak w serduchu cos siedzi,ale nie zmienił sie wiec dowidzenia,kolejnej nie bedzie

yenna bliżej niż dalej :-)

karolina witaj
 
karolinka witaj na forum:) powody sa naprawde takie same w wielu przypadkach i to jest juz jakas parodia reklam normalnie
pisz ile chcesz i na pewno bedzie ci lzej,ja trafilam a na forum w ciazy a moj synek ma juz 1,5 roku:)

dziewczyny moj tata mial 6 lat jak zmarl i tak naprawde mama mnie tylko wychowywala i mozna ,jak jest taka sytuacja,tak naprawde nigdy juz sobie zycia nie ulozyla
ja dwojke tez wychowuje bez tatusiow i nie ja jedna ani ostatnia ale wszystko sie uklada pomalu, tez nie jedno przeszlam juz sama ale co czlowiek przezyje zlego potem jest o to doswiadczenie mocniejszy:-) moje dzieciaczki usmiechniete i to chyba najwiekszy dar

najwiekszym problemem jest kasa,bo ja kombinuje jak moge,nie raz sie zdarza ze mam pusty portfel a nie raz siedze z kartka i kalkulatorem ale mozna przezyc najwieksze kryzysy .dobrze ze zawsze jest od kogo pozyczyc,zreszta teraz jak jest takie drogie jedzienie i oplaty to latwiej zrozumiec druga strone i na wzajem sobie pomoc

co do znajomych,nie mozna sie zamykac na innych !!! podadac z druga osoba to rzecz swieta naprawde !!! ja sobie nie wyobrazam np juz teraz bycia bez forum .
i na pewno tak jest ze kazdy tu moze o wszystkim pogadac i nawet nawiazac znajomosci :-)
 
reklama
Do góry