reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Seks po porodzie i antykoncepcja....

Krew jest tylko na samym początku potem przechodzi w coraz jeśniejsze upławy a w okresie końcowym są żółtawe aż w końcu zanikaja. Okres ten trwa od 3 do 6 tyg.
 
reklama
a krew sama to mialam; od tygodnia jakies plamienie tylko a teraz cisza; kumpela mi mowila ze jakies skrzepy miala ale ją to chyba zle wyczyscili;
 
Ja też miałam skrzepy ale to na samym początku. Kazda z nas jak i każda ciąża jest inna więc jedna ma a druga nie ;-)
 
U ginekologa to ja już byłam wczesniej 10 dni po porodzie.Coś mi było nie tak obejrzała i przy okazji wyjeła szwy które się niechciały rozpuścic.Od tamtej pory nic mnie juz nie ciągnie tam.Teraz była tylko po coś anty,nie oglądała mnie.Na obejrzenie mam przyjśc po 6 tyg od porodu.Tabletki juz biorę,seksu nie możemy się doczekac.:-p;-)
 
Wczoraj stuknęło nam 6 tyg. i wybralam sie do gina. Wszystko juz w porzdku, zagoiło sie, moge sie juz za siebie wziac - planuje jazde na rowerze, aerobik, basen... Ciekawe co mi z tego wyjdzie :)

No i wzięłam recepte na tabl. antykoncepcyjne. Ale jeszcze nie wiem czy sie zdecyduje na nie... Jakos sie boje, mimo wszystko...
 
Nie wiem, mi lekarz powiedział, ze "powoli wszystko juz moge", wiec zaczelam od roweru i raz sobie potruchtałam do lasu. Poprzednio po cesarce tez tak zaczelam.
 
Po cięciu wustarczy odpocząć 6 tygodni i można powoli uprawiać wszystkie sporty.Ja też już wskoczyłam na rowerek i robię brzuszki,bo po 2 ciążąch rok,po roku ta skóra jest fatalna!!!!
I dalej nie wiem co z anty...a we wtorek idę do lekarza:baffled:
 
reklama
A my pewnie dziś sie poprzytulamy. Na razie będziemy korzystać z prezerwatywek (już mamy) a potem zobaczymy. Ja jeszcze nie byłam u gina ale czuję, że chce sie poprzytulać :-D (jutro mija 5 tyg po porodzie i po pierwszym też tak zaczeliśmy i było ok). Mąż już wie, że na początku musi być bardzo delikatny a jakby coś było nie tak to musi jeszcze zaczekać :tak: . Nie mogę się już doczekać wieczoru, kiedy położymy dzieci spać i sami wskoczymy do łóżeczka :zawstydzona/y: :-D .
 
Do góry