reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Self-employed w UK

kłaczek-no problemo,melduje ze chce:-)adres zaraz wysle na priv;-)białe,takie dla krolewny:-Dnapisz mi tylko ile jeszcze taka przyjemnosc kosztuje,bo zamowie,a okaze sie ze moze mnie nie stac:-D:-Dzartuje oczywiscie,zaraz zmierze jej nozke bo spi to akurat wykorzystam moment.:-)stopka ma 10 cm,od pietki do duzego paluszka,wiec ty bedziesz wiedziala najlepiej jakie maja byc.
 
reklama
Spokojnie - ciut wieksze od podstawowych po prostu. I jak dla krolewny. :) W ogole z paputkami to zaczelam zabawe robiac dla naszego maluszka - zeby zabic strach o dziecko. Pochwalilam sie na Ciazy po Poronieniu i posypaly sie zamowienia do kraju. Ktos zamowil tu, w UK i zaczelam robic wiecej. Wiem, ze paputy to nie alfa i omega, ale zawsze jakie dzialanie. Lubie cos sobie wymyslac i dlubac...
 
Nie robilam, ale nie widze przeciwwskazan. W tym przypadku przydaly by sie wytyczne dotyczace oczekiwan klienta - jaka czapeczka, jakie galotki... Uprzedzam, ze stringow koronkowych jak dotej pory tez nie robilam, albowiem stoja one w sprzecznosci z moja gleboko wyznawana filozofia zyciowa, nakazujaca szukac d... w majtkach a nie odwrotnie. ;-) Natomiast jak przyblizysz zagadnienie, to pewnie dalo by sie cos wymyslic.
 
Hey Dziewczyny,!
Sliczne te buciki, -Ja takze sobie rekodziele.

Wlasnie moim pytaniem dobrze trafilam, mam wielu znajomych ktorzy nie pracauja, a niby robia jako self-emloyed i tylko kasiore ciagną.
A tobie człowieku jak brakuje, to nie poprosisz tylko pojdziesz do roboty:wściekła/y::wściekła/y:

Dziewczyny, bo ja mam taka sytuację, moj syn ma rok, do mojej pracy nie mam co wracac bo robilam dla agencji.(nawet na zasilek dla bezrobotnych sie nie kwalifikuje bo mam wieksza przerwe pracy niz 30 dni, czyli w sumei nie mam calego roku przepracowanego)
Skonczył mi sie macierzynski, a na benefitach nie da sie wyzyć!!!
I w sumie leci teraz czas na moja niekorzysc, a mi zalezy na oplaceniu skladek, zeby kiedys miec marna emeryture, i cenny czas pracy.
a teraz wiadomo znalesc prace ciezko-choc szukam ciaglę.


Myslicie ze ma sens rejestrowaac firme przy jednym sprzataniu?
Zarabiam 30 tyg, wiec chyba przy takiej kwocie i tak nie dostane zasiłku macierzynskiego(bo planuje druga ciaze), ani innych zasiłkow po przepracowanym roku(czytalam gdzies ze kwota zarobku musi byc ok 100tyg zeby sie kwalifikowac na ma.

Więc czy mi pomoze w czyms te moje jedno sprzatanie?
Pozdrawiam
 

klaczek,


no i widzisz kochana, masz juz nowe klientki, reklama dzwignia handlu, super :-D


misialula,


nie wiem co Ci napisac..ja bym zdecydowanie szukala nowych zlecen, jesli mialoby to byc na samozatrudnienie


azorek84,


o widzisz, to mnie ktos w blad wprowadzil,dobrze wiedziec :tak:
Wlasnie po to zalozylam ten watek, zeby zdobyc jak najwiecej informacji SPRAWDZONYCH, najlepiej od osob, ktor juz maja te pierwsze kroki za soba :tak:
A Ty mozesz cos wiecej napiac o swoim biznesie, bo zakladam, ze go masz, wiedzac takie rzeczy ? :-D

Jak widac zainteresowanie tematem jest spore :tak:
 
reklama
O, azorek84, dzieki. Jak zwykle wiedzialam ze dzwonia, ale nie wiedzialam gdzie. :-D
Maureen, nie planowalam reklamy w tym watku, chcialam Ci pokazac o co biega z tym moim dlubaniem, ale kazde zlecenie cieszy.
 
Do góry