reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpien 2008 - otwarty

Dobry wieczór:tak:
Wczoraj tak jak myslałam zbudziła Emilkę marchewkowa kupka;-):-D a z wózkiem póki co ok, i dziś spacerek był udany;-):-p

nastoria dobrze ze kaszelek przechodzi:tak:

olich gratulujemy obrony, pani licencjatko:-):-p mam nadzieję że te pocace stópki to nic poważnego:tak:

Uciekam do mojego brzdąca który próbuje wydobywać jakieś dzwięki z zaciśnietych usteczek:-D:-D:-D
 
reklama
Witam wieczorkiem!
Ten weekend minął bardzo szybko..zdecydowanie za szybko- i oczywiście tyle rzeczy jeszcze pozostało do zrobienia:szok: U nas jakoś ostatnio kiepsko idzie zasypianie- niby Ami zaśnie ale wybudza się bardzo często z płaczem(czasami co 15 minut) zastanawiam się czym to może być spowodowane. Dzisiaj na spacerku włączyła taka syrenę że już pędziłam biegiem do domu-ale całe szczęście jakoś z trudem zasnęła i mogłyśmy kontynuować spacerek:-D
kasiek 121 szybkiego powrotu do zdrowia
Jo_asia kuruj się i odpocznij sobie trochę korzystając z pomocy rodziców
Nastoria witaj!dobrze że Natanielek zdrowieje
Madlen80 niezły numer z tym pełzaniem Wiktorka- masz rację trzeba juz mieć oczy dookoła głowy
Kunek z moją wagą to różnie bywa-niestety zajadam stres (praca raczej mocno stresująca)-ale mam nadzieję że coś się ruszy. Dobrze że kółko naprawione i spacerek miałyście udany.
Olich gratulację-dobrze że masz już to za sobą!
Jeżeli chodzi o wit.D to u nas 3 kropelki dziennie.
Pozdrawiam i życzę spokojnej nocki!
 
Witamy po weekendzie,
Dziecinie humor raczej dopisywał, a było mocno towarzysko – 3 x odwiedziny przyjaciół i rodziny.
W sobotę przesiedliśmy się do spacerówki:tak: – Kostek kiedy nie spał strasznie marudził na spacerkach, ale jakiejś poważnej zmiany nie widać… Może potrzebuje jeszcze czasu by się przyzwyczaić?
Zmiany są w innej materii – koleżka nie chce jeść obiadków, a jeszcze parę dni temu wcinał jak oszalały. Totalnie odmawia jedzenia bobovity :no:(na 2 różne dania włączył mu się wręcz odruch wymiotny), ale i z Hippem mamy problem . Jutro wrócę do marchwi z ziemniakami – może to przejdzie? I na dodatek nie chce pić! Chciałam już nie podawać piersi po obiadku, ale Kostek wypija 10 ml z wielkim trudem - dużo więc pracy przed nami!
Doszły za to nowe umiejętności – przypomniał sobie jak przewracać się z brzuszka na plecki i udało mu się raz włożyć stópkę do buzi- cudny to widok:-D:-D
Schani, Nikaa gratulacje dla brykających córeczek!
Kunek współczuję wózkowych kłopotów :no:(trzy razy złapaliśmy gumę, raz w lesie godz spaceru od domu, więc wiem coś o tym).
Nastoria zdrówka dla dzieciaczków! Fajny ten twój brzdąc;-)
75aga dzielnie sobie radzisz! A jeśli chodzi o zasypianie Amelki, to u nas tez ostatnio gorzej. Często muszę go utulić i szeptać do uszka aż nie zaśnie, szczególnie w dzień, i wybudza się też coraz częściej… Ale mam nadzieję, że to przejściowe. :tak::tak:
Kasiek121, Jo_asia wracajcie do zdrowia
Madlen80 niezły zawodnik z Wiktorka!
Olich gratulacje!
 
Witam wieczorkiem,
Wiktorek juz spi, chociaz strasznie sie "splakal" przed spaniem i nie wiem o co chodzilo... Mam nadzieje, ze pospi dobrze.
Ja tak na chwilke, bo prasowanie ciagle czeka, nie moglam sie jakos za to zabrac:baffled:
Jo_asia dobrze, ze z Miloszkiem juz lepiej :tak:jeszcze Ty musisz szybko wyzdrowiec!
Kunek fajnie , ze wozek naprawiony i mozecie znow na spacerki chodzic:-)
Nastoria duzo zdrowka dla Natanielka :tak:
olich gratuluje zdanej obrony :-D
75aga ostatnio wiekszosc dzieciaczkow ma gorsze dni, moze taki etap teraz...
magdabede mam nadzieje, ze to chwilowe problemy z jedzonkiem i jutro bedzie lepiej!
Zycze dobrej nocki wszystkim :-)
 
Dziekuje bardzo za zyczenia powrotu do zdrowia i poskutkowalo, bo dzisiaj czuje sie o wiele lepiej:-):-):-):-)
Joasia ciesze sie, ze Miloszkowi juz lepiej:-):-)
Kunek nie ma to jak dziadek:-D:-)
Madlen u nas Natalka tez juz tak "smiga" po dywanie. Nie wiem kiedy a ona juz w drugim krancu pokoju:-);-);-)
Magdabede moze mu nie smakowac, a moze sprobuj z inna firma. Natalka nie teleruje banana z Beech Nut (tutejsza firma), za to z Gerbera je az jej sie uszy trzesa:-):-):-). Warto sprobowac:-):-)
 
Witam
U Oliwki jak na razie wszystko w porzadku-je, spi, bawi sie. Jest pogodna i kochana. Niestety u jej rodzicow jest zle, dlatego tez najprawdopodobniej na jakis czas nie bedzie mnie na forum. Moje problemy malzenskie osiagnely takie apogeum, ze poprosilam meza zeby na jakis czas przeniosl sie do rodzicow a ja musze odpoczac i pomyslec. Slrasznie mi zle i caly czas mysle co dalej...
Pozdrawiam cieplutko mamusie i dzieciaczki
 
U nas dziś niezbyt fajna nocka (kilka wybudzeń - po drugim ok 22 musiałam Kostka nakarmić, bo nie dal się inaczej uspokoić:no: - przypomniały mi się nasze poczatki, kiedy Bartek wyciagal mnie spod prysznica, bo dziecię chciało cyca:tak:- dobrze, że to juz za nami:happy:) był bardzo fajny dzień. Krótka awanturka wieczorem, ale cały dzień uśmiechów i zjedzony obiadek popity wodą pół na pół z soczkiem jabłkowym:tak: Oby tak dalej;-)
Nikaa trzymaj się dzielnie! Nie daj się ponieść emocjom, bo nie są one dobrym doradcą:no: I pamiętaj, że szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko - czyli musisz wybrać dobrze dla siebie, bo właśnie to będzie najlepsze dla Oliwki:tak:
Kasiek121 super, że zdrowiejecie:-) Oczywiście, że będziemy testować rózne jedzonka:tak:
Madlen80 Mam nadzieję, że wieczorny płacz Wiktorka był jednorazowym wybrykiem i dziś bylo ok:tak:
Pozdrawiamy
 
Witam wieczorkiem!
Znowu kolejny dzień za nami...oczywiście zabieganie i pośpiech ale powoli się przyzwyczajam (mam nadzieję:-D)
magdabede fajnie że Kostek taki towarzyski- a zmiana na spacerówkę też niebawem nas czeka i zastanawiam się jak to zniesie Amelka. Z jedzonkiem to może trochę odczekaj- wróć do tego co było ok. i po jakimś czasie staraj się próbować znowu- my też tak robimy tylko że u nas ta nieszczęsna alergia więc dodatkowy problem:-((ale wiem na pewno że zupka jarzynowa z hippa nie przechodzi a z bobovity było ok)
Madlen80 mam nadzieję że ten kiepski etap wreszcie się skończy
Nikaa trzymaj się- odpocznij i na spokojnie podejmij dobrą decyzję-dobrze że Oliwka taka kochana!
pozdrowionka!
 
reklama
Witam,
u nas dzisiaj dzien marudy, nocka tez kiepska, Wiktorek budzi sie co jakis czas, a o 2 w nocy znow zrobil sobie przerwe na zabawe... Powoli sie juz przyzwyczajam, ze nocki sa kiepskie, ale zastanawia mnie to, ze w miare im dziecko wieksze nocki powinny byc lepiej przesypiane, a u nas jest coraz gorzej... :wściekła/y:
magdabede mi tez przypominaja sie poczatki, kiedy maly czesto domagal sie cyca :tak:
75aga Ty ciagle zabiegana i wszystko w pospiechu :-D musisz w koncu zregenerowac sily :tak:
 
Do góry