deli80
mama Oliwii i Maksymilian
Deli jak wczorajsza lekacja?
Ogólnie pożyteczna, bo o karmieniu, ale poprowadzona chaotycznie :-(
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Deli jak wczorajsza lekacja?
ostatecznie potwierdzam że mam mega zgagę po kubusiu(

ostatecznie potwierdzam że mam mega zgagę po kubusiu(

i znów mi dzionek przemknie nie wiadomo kiedy... a pogoda bez zmian, trochę pada, dość chłodno, generalnie bleeee
:-( Niech to ciśnienie sie już unormuje i bedzie normalnie.....A tak nie specjalnie, znowu pol nocy sie krecilam, wczoraj wieczorem mi Natalka pod zebra wlazila i jakies klucia mialamDziekuje AnnJak sie dzis czujesz??
