Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij


.zadnej pracy.....
...ja niby nie zauwazylam,bo w tej ciazy mialam i tak dosc nisko....wiec , co i ja juz bede niedlugo rodzic....

....chyba jeszcze nie jestem gotowa...ciagle zdaje mi sie ze jeszcze mam tyle czasu.....
,to jest dziecko a nie figórka i moze tak sie zdarzyc a Ty jestes dzielna "owdowiała" mama
.Buziaczki dla Matego wierze ze nic mu nie jest:-).
i ja zasnełam dopiero o 3 rano a o 6.30 przyszła usmiechnieta pielegniarka mierzyc cisnienie i tem.
.chociarz mam skurcze to pospie sobie przynejmniej w ciszy
.