Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij


chyba pierwszy raz od poczatku ciazy 

teraz sie zastanawiam czy moj organizm na zblizajacy sie porod reague inaczej niz wszystkich innych??? 







a mi sie wydaje ze to dlatego że chwilowo jestem dla niego jak inkubator 
i sie biedak boi
eeee... co ja to... hmmm no mam na końcu języka
a tak że wstałam tylko raz na siusiu w nocy i pewnie bym się wyspała gdyby nie to że o 6 musiałam wstać
,normalnie jakbym była w 2 miesiącu a nie 9 ciąży.I zebym cos cieżkiego zjadła to rozumiem a tu tylko chebek z ogórkiem ,jogurt i herbata.No nic spróbuje płatków potem.