reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Witam się na chwilkę, bo brak czasu....
Dziś dostałyśmy skierowanie do szpitala, ale się broimy by iść.
Trzymajcie się i zdrówka dla chorowitków.


Ja też ołówkiem rysuje :-), a raczej rysowałam, bo już dawno czasu nie miałam :-(
 
reklama
Witam się na chwilkę, bo brak czasu....
Dziś dostałyśmy skierowanie do szpitala, ale się broimy by iść.
Trzymajcie się i zdrówka dla chorowitków.


Ja też ołówkiem rysuje :-), a raczej rysowałam, bo już dawno czasu nie miałam :-(

witaj,miałam pisać do ciebie
czyli nadal nie ma poprawy?
oj to niefajnie,ale moze to przez zabki,chyba ze to tez wykluczone
a mała nadal marudna?
 
hej Dziewczynki:)

Mnie dziś męczy od rana potworna migrena i mdłosci mam...nawet sobie pomyślalam,ze moze w ciaży jestem ( tak bym chciala....:) serio! ),ale nie chce nawet testu robic. Dwa tyg temu robilam i nic nie wyszlo,wiec jesli teraz to ciaża to tylko i wyłącznie UROJONA ;-) ( niestety...). No poza tym nie dostalam jeszcze miesiaczki...ale ponoc można zajsc jeszcze przed pojawieniem sie miesiączki...hmmmm...eeeee..na pewno to tylko migrena.

Podczytam teraz co tam u was,ale przyznam,że ciezko to idzie bo łepetyna mi po prostu puchnie z bólu..

Sciskam. Ale mrozi,co? chyba od 10 lat takiej ziemy nie bylo...
natt ale odwazna jestes z ta ciaza,podziwiam!!!Ja ostatnio spac nie mogłam bo bałam sie ze znowu jeste w ciazy!!!Zreszta mam juz dwujke i mysleze ze jak narazie to mi wystarczy ta dwujka!!:-)
 
Kasiu dziękuję, miło mi bardzo;-):-)

deli - co się dzieje? skoro się bronicie to znaczy, że szpital nie jest KONIECZNY?

natt - ja Ciebie świetnie rozumiem, bo ostatnio miewam wilcze napady głodu, ogarnia mnie silna senność i też mi przez myśl przemknęło, że może to ciąża, ale podobnie jak u Ciebie nie dostałam nawet okresu od ciąży i wciąż karmię wyłącznie piersią, więc raczej szanse zerowe;-)a tez bym chciała:-)
natt a może Wy się do nas na wycieczkę wybierzecie, co? ja wiem, że Pruszków leży straaaaaaaaasznie daleko od stolicy, ale autkiem poza szczytem to jest pół godzinki jazdy:-) i dziewczynki by się wreszcie poznały:-)
 
No nie do końca, ze nie jest konieczny. Mała w każdej chwili może się odwodnić, bo nie chce pic ani jeść i kupki idą wodniste :(.
Cała jazda po szczepieniu. Tak jak pisałam wcześniej. Najpierw gorączka była, a teraz od czwartku z kupkami się mordujemy, a od soboty z biegunką, bo jest ponad 6 dziennie.
 
matko, maleństwo się męczy:-( deli czy to oznacza, że ta szczepionka ją uczula czy coś takiego? ale poprzednie były pewnie te same? i wtedy też taka reakcja była? może jakaś seria inna i dlatego?
strasznie się boje takich rzeczy, my w piątek idziemy się kłuć:zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry