reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Witajcie po świętach dziewczynki.Ale się naczytałam przez swoje zaległości:-)Pamiętam stronę 121 a tu już prawie 153.....
Witam nowe sierpnióweczki no i chyba nowe wrześnióweczki:-)
Już nie mogę się doczekać wizyty u mojego gin. mam 7 stycznia i mam nadzieję,że ujrzę serduszko.....na pierwszej wizycie nie było widać byłam w 5 tc.
Boję się i nie mogę się już doczekać.
U nas dzisiaj zasypało nieźle-musiałam się mocno nastarać żeby autko odśnieżyć.
Buziaki sierpnióweczki:-)))):-)
 
reklama
Witajcie,
Ja caly czas Was podczytuje ale jakos brak mi weny do pisania :baffled:
Siedze sobie w domku na L4. W pon znowu przezylam traume... wieczorem zobaczylam brazowe plamy na wkladce... na szczescie bylo to jednorazowe i dziewczyny sugeruja ze to te krwiaczki ktore ginek widzial na usg...
Co do pomylek w laboratorium cos wiem na ten temat..... doswiadczylam na wlasnej skorze przy badaniu bety.... nikomu tego nie zycze :no:
 
Witam sierpniówki:-)
7stycznia kolejne USG, mam nadzieje usłyszeć serduszko. Na razie cierpię z powodu mdłosci i nadmiernego siusiania, ból piersi też jest uciążliwy.
 
W pon znowu przezylam traume... wieczorem zobaczylam brazowe plamy na wkladce... na szczescie bylo to jednorazowe i dziewczyny sugeruja ze to te krwiaczki ktore ginek widzial na usg...
:

Oj to musiałaś sie przestraszyć,ale trzeba być dobrej mysli i nie stresowac fasolki.


Ja dzis tez miałam wizytę....ale kilkakrotnie w toalecie,sie wykończe dziś prze te mdłości.

magda.wu gratuluję,cudowne przeżycie prawda.:tak:
 
Witam Was wszystkie:-)
Ja wczoraj byłam na drugim usg, na pierwszym był tylko pęcherzyk z ciałkiem żółtym, a wczoraj pokazała się fasolka ma 19,2 mm, i ładnie bijące serduszko:-)
Z okresu wiek ciąży to 10 tc(termin porodu 7 sierpnia) a z usg 8t6d (termin porodu 12 sierpnia), i chyba się będę trzymać tej drugiej daty chociaż znając życie pewnie urodzę wcześniej tak jak w pierwszej ciąży .. oby nie:confused:.

WSZYSTKIEGO DOBREGO W NOWYM ROKU 2010!
 
Witam
dziewczyny ja wczoraj bylam u lekarza mija fasolka ma ponad 1 centymetr i bije jej serduszko 136 .Mam tylozgiecie macicy macica zaczela sie prostowac musze lezec na brzuszku .
Pozdrawiam
 
Madzikk-Widziałam że w tym samym wieku jesteśmy.Też zastanawiam się czy dostanę na te prenatalne,jak urodziłam syna miałam 34,5 i lek mówiła że nie trzeba.Pewnie robią te bad. w szpitalu?A to Twoja pierwsza ciąża?
Ja idę jutro kupiĆ kwas foliowy,a czytałam że od 4-tego tyg powinno się brać.A na wizytę idę po 4.01,może położna mnie wpuści bez numerka bo u nas to o 8.00 trzeba byc po numerek.No i najlepiej pasowałoby mi po 12.00 jak mały uśnie.
 
reklama
Witajcie!! Ile dobrych wiadomości!!
Esch...a może wybierz się do lekarza żeby sprawdził?
Dziś mam pirwszy dzień bez mdłości!!! Wystarczyło,że od razu po przebudzeniu zjadłam kilka słonych krakersów. Uff...jak dobrze....
 
Do góry