reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Hehe no tak w mieście są.Fakt,pamiętam że w piwnicy u mnie w bloku tzn.teraz u moich rodziców ciągle wysypywali trutkę na myszy.Kurczę przestraszyłaś mnie tymi chorobami,jest Nati,ja w ciąży...:-(
I też z dwojga złego wolę myszy niż pająki i prusaki :-)
A ile synek teraz waży? Jutro jedziemy z Nati na szczepienie,też się dowiem bo mało ostatnio przybierała na wadze i malutko je.Boję się tego szczepienia :baffled:
 
Ostatnia edycja:
reklama
My po szczepieniu.Nati bardzo płakała :-( No i waży 9100g,czyli potroiła wagę urodzeniową bo ważyła 3000g.Ale od 31go maja przybrała tylko 1100g.

A jak wygladalo badanie Waszych dzieci? Bo akurat dzis była ta niemiła pediatra i nic nie zmierzyła ani wzrostu ani nic
 
Ostatnia edycja:
Witajcie :-) My wczoraj byliśmy na szczepieniu, było troszkę płaczu przy wbijaniu igły, ale dość szybko młody się uspokoił. Gorączki nie było i myślę że już nie będzie... Jedynie znów obudził się o 4 i do 5 prawie nie spał, za to później jak usnął to spał do 9 co mu się nie zdarza.

Łóżeczko wynieśliśmy do korytarza, a młody śpi teraz na dwóch materacach i ma dosunięte do nich nasze łoże. Do kupna mu łóżka przymierzamy się w grudniu... Ehh ciężko żyć z jednej małe pensji :-(

anussia201 współczuję mysz! :szok:blleee oby szybko udało się ich pozbyć... Powodzenia na szczepieniu.
koralowa oby z wagą małego było już wszystko OK :-)
Pajkaa rozumiem :-)
agulek80 fakt pustki, sama mało się udzielam na bb z braku czasu, ale czytać staram się codziennie. Najmniej bolesnego ząbkowania życzę :-) Fajnie, jak się uda znaleźć dom dla kotka.
roseann ładniutki pokoik:-)

Miłego dnia :-)
 
hej mamusie

ja na szybko, bo z czasem u mnie kiepsko

od kilku dni jestem na praktykach w poradni psych. ped., do tego masa zleceń nie wspominajac oczywiście o moim małym łobuzie

chciałam się tylko pochwalić, że dzisiaj Gabryś zrobił swoje pierwsze, samodzielne kroczki :D

pozdrawiam!
 
andzia gratulacje! Moja Zuzka jak na razie zaczyna puszczać się stojąc przy czymś:)
Nie chcę Was dziewczyny straszyć ale u Zuzanki reakcja po szczepionce pojawiła się tydzień po wkłuciu. Podwyższona temp., katar, brak apetytu, wysypka, rozdrażnienie, mała była wtedy taka biedna. Po wcześniejszych szczepieniach zupełnie nic jej nie było, a teraz.... jakaś masakra. Na szczęście trwało to tylko jakieś 3 dni.
 
KurczęNeftis to wszystko razem się zebrało i gorączka i wysypka.Bidulka :-(

A właśnie zapomniałam się pochwalić,od wczoraj Nati przechodzi tak z pół pokoju do mnie,stawiam ją i mówię żeby przyszła do mamusi i...idzie :-):-)
 
Panienka niestety po te szczepionce przez 2-3 tygodnie musisz obserwować dziecko podobno apogeum pojawia się po 7 dniach od szczepienia...

Anussia, Andzia gratuluję kroczków mój to juz śmiga na dworze sam:)

Koralowa u nas też waga skacze np przez 1,5miesiąca Sebek przybrał tylko 70 g, ale lekarka mi mowi, czy ząbkowal? czy nie był przeziębony? itd bo to wpływa na wagę dziecka i raz widzę, ze jest bardziej pucowaty, czasami mniej...
 
reklama
annusia my trafiłyśmy podczas szczepienia na zastępstwo lekarki i też żadnych badań poza ważeniem nie było:/ Brawo dla Nati!
andzia dla Gabrysia też:-)
U nas też katar pojawił się con. tydzień od szczepienia.
A Maja w końcu dobiła do 10 kilo:-) W 3 i pół miesiąca tylko 1 kg :/ Mam nadzieję, że to przez to ,że cały czas biega.
 
Do góry