reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

Pierwszy dzień ostatniej miesiączki to 23 października. w poniedziałek 17 grudnia dowiem się mam nadzieje jaki mam termin porodu bo może załapie się jeszcze na lipiec:tak:
to moja druga wizyta. poprzednia była krótka-lekarz tylko stwierdził obecność pęcherzyka i zarodka (ale nie pamiętam wielkości).
 
reklama
fibi 86 ja miałam ostatnią miesiączkę 24 października, a termin porodu mam na 1 sierpnia, chociaż podejrzewam, ze przy nastepnej wizycie lekarz zmieni zdanie i powie, że termin na lipiec;p, a wizytę mam w piątek i nie mogę już się doczekac:)
 
ja ostatnia miesiączka 28.10, a pierwsza wizyta u gina 17.12.... w międzyczasie dwie pozytywne bety:-)

no i witaj Madziarena:-)

hej hej ja miałam podobnie tzn ostatni cykl 29.10 i wizytę u gin też mam 17.12 (mam nadzieję, że tym razem coś zobaczę) :) ciekawe czy nam maluszki podobne urosną ;)
 
hej hej ja miałam podobnie tzn ostatni cykl 29.10 i wizytę u gin też mam 17.12 (mam nadzieję, że tym razem coś zobaczę) :) ciekawe czy nam maluszki podobne urosną ;)
:-Dto bedziemy nawzajem za siebie kciuki trzymac;-) no i przezywac razem;-) Ja przypuszczam, ze mój maluszek może być mniejszy niż by to wynikało z OM, bo mam długie cykle i owu pewnie kolo 18-20 dc dopiero była:cool2:
 
Dziewczyny, ratunku, bo panikuje! Odkrylam u siebie brazowy sluz. Od polowy dnia plamie na brazowo. Strasznie sie zaczynam tym denerwowac. Do mojej lekarz prowadzacej moge sie dostac dopiero w przyszly czwartek, po drodze mam kilka dni z masa pracy, szczegolnie jeden, gdzie spedze w pracy dobrze ponad 12 godzin. Nie wiem, co robic. Pewnie bylabym spokojniejsza, gdyby to bylo plamienie w terminie miesiaczki, ale tak nie jest... Podpowiedzcie cos, prosze.
 
Wiesz co to niekoniecznie musi oznaczać coś złego. ja taki brązowy śluz (co prawda malutko)też miałam na samym początku jak się dowiedziałam o ciąży i nic mi nie jest. to podobno normalne.
Dziewczyny, ratunku, bo panikuje! Odkrylam u siebie brazowy sluz. Od polowy dnia plamie na brazowo. Strasznie sie zaczynam tym denerwowac. Do mojej lekarz prowadzacej moge sie dostac dopiero w przyszly czwartek, po drodze mam kilka dni z masa pracy, szczegolnie jeden, gdzie spedze w pracy dobrze ponad 12 godzin. Nie wiem, co robic. Pewnie bylabym spokojniejsza, gdyby to bylo plamienie w terminie miesiaczki, ale tak nie jest... Podpowiedzcie cos, prosze.
 
Kath zadna ze mnie specjalistka, ale powiedz, masz przy tym bolesne skurcze? Duzo jest tej wydzieliny, tzn musisz czesto zmieniac wkladki/podpaski? Czy krwawisz, czy jest to cimno brazowa wydzielina? Ja plamilam przez jeden dzien, malutko, jasnobrazowo i bezbolesnie, pozniej juz tylko mleczna wydzielina i tak juz ponad tydzien. Widac zaczelam produkcje rzadszej wydzieliny i w ten spodob pozbylam sie 'brudow'. ale tez spanikowalam i cala niedziele poswiecilam na czytanie wypowiedzi kobiet i lekarzy w pl i w uk na temat przeroznych plamien i jesli nie krwawisz i nie masz boli to przewaznie jest to naturalne pozbycie sie starej krwi z drog rodnych i bardzo duzo kobiet tego doswiadcza.. Odetchnij, poczekaj do jutra jesli Ci nic innego nie dolega i wtedy zadecyduj co zrobic. Ale jesli czujesz sie zle to moze zadzwon albo pojedz na izbe przyjec?
 
reklama
Jest sluz, tak jak zawsze, tylko teraz nie jest bialy, a jasnobrazowy, taka slaba kawa z mlekiem. Miewalam taki sluz przed okresem, np. Wieczorem, jak okres przychodzil rano. Czuje sie chyba ok, choc panikuje. Chcialabym od razu skonsultowac z lekarzem, ale boje sie, ze maz spanikuje, jak mu powiem :(
 
Do góry