reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

Loleczka ja też mam długie cykle około 32-33 dni :)
No to moze jednak termin porodu bedzie podobny, bo ja tez mam takie cykle:-)

ja tylko mam zgagę że aż w piersiach boli ,macie może jakieś sprawdzone sposoby na nią!????????
Renni, picie mleka, a w skrajnych przypadkach jadłam bułkę tartą:szok:;-) No ale niestety przy końcówce ciązy tak mi dziec na żołądek chyba naciskał, że wszystko mi podchodzilo i malo co wówczas pomagalo... jadłam więc te bułke tartą i na chwile był spokój:cool2:
 
reklama
właśnie sobie obliczyłam średnią z 5 cykli i wyszło mi 35 dni!! :szok: no to fakt mimo pęcherzyka na 7 tydzień dzidzia może mieć zaledwie 4 tygodnie, ale jak we wszelkich kalkulatorach owulacyjnych wpiszę ostatnią @ i sprawdzę dni płodne to biorąc pod uwagę dwie noce kiedy mogłam zajść w ciążę (bo wtedy akurat było na golasa) to ni w ząb nie są to dni płodne :no: więc albo mam pokopane cykle albo superhiper żywotne plemniki na mój mąż :-p
 
Witam dziewczyny
Dziś ponownie robiłam test i tym razem dwie mocne czerwone krechy - za tydzien okaze sie czy cos juz widac
Zgaga, mdłości i wogóle wszystko ... nie wiem o to znaczy ... w pierwszej ciązy nie miałam żadnych przypadłości, na razie póki co mdłości mnie nie męczą zobaczymy później
Laski trzymam kciuki za wizyty i te nasze fasolinki małe i ... mam nadzieje, ze z dnia na dzien bedzie nas przybywac i tematy beda sie rozwijac bo poki co to cisza u nas :)
 
właśnie sobie obliczyłam średnią z 5 cykli i wyszło mi 35 dni!! :szok: no to fakt mimo pęcherzyka na 7 tydzień dzidzia może mieć zaledwie 4 tygodnie, ale jak we wszelkich kalkulatorach owulacyjnych wpiszę ostatnią @ i sprawdzę dni płodne to biorąc pod uwagę dwie noce kiedy mogłam zajść w ciążę (bo wtedy akurat było na golasa) to ni w ząb nie są to dni płodne :no: więc albo mam pokopane cykle albo superhiper żywotne plemniki na mój mąż :-p
...albo jednak organizm zrobił Ci w tym cyklu psikusa i owulacja była szybciej...:-p


Witam dziewczyny
Dziś ponownie robiłam test i tym razem dwie mocne czerwone krechy - za tydzien okaze sie czy cos juz widac
Zgaga, mdłości i wogóle wszystko ... nie wiem o to znaczy ... w pierwszej ciązy nie miałam żadnych przypadłości, na razie póki co mdłości mnie nie męczą zobaczymy później

podobno kazda ciąza inna, więc i dolegliwości moga być różne...:cool2:

Laski trzymam kciuki za wizyty i te nasze fasolinki małe i ... mam nadzieje, ze z dnia na dzien bedzie nas przybywac i tematy beda sie rozwijac bo poki co to cisza u nas :)

też mam taką nadzieję:-D
 
Witam Was,

Biorę sobie grzecznie dupka i kw. foliowy. Wynik wczorajszej bety to 381,2 mIU/ml (czyli 4/5 tydzień).
Mimo tego wyniku lekarz kazał się pokazać 19.12, żeby zobaczyć czy już się pokazał pęcherzyk :) co ma byc to będzie.

Agniś - gratulacje serduszka!
 
Cześć dziewczyny :)
Po 3 latach starań z moim mężusiem mogę wkońcu się do Was dołączyć;)
ostatni okres miałam 02-11 , do dzis miesiączki brak :) 4-12 zrobiłam test pozytywny... drugi tez pozytywny....
Jakoś nie dowierzam i 07-11 poszłam na bhcg i wyszła 2064. To chyba dobry poziom ?? dziś ide na wizytę do ginekologa i sama się zastanawiam czy coś będzie już widać.... nie mogę sie doczekać i w sumie jakoś w to nie moge uwierzyć, po tak długim okresie starania...
Termin wychodzi na ok 10-sierpnia :)
Jeśli chodzi o objawy to bardzo bolom mnie piersi już od 3 tygodni, co chwilę gonię do WC, boli mnie podbrzusze. Poza tym nie mam mdłości jak na razie z czego się ciesze :)
Pozdrawiam Was serdecznie odezwę się po badaniu ob wszystko było oki :) To będzie moje pierwsze maleństwo :)
 
reklama
Dziewczyny, ja zaraz przejde chyba zalamanie nerwowe. Biore ten duphaston i co? Znowu mam plamienia, mimo wszystko! Dlaczego tak sie dzieje? Co jeszcze mozna zrobic?
 
Do góry