reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

reklama
O rany Gaga :-:)-:)-(, zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka

U nas przestał padać śnieg i tak się od razu cały topił.

Ludzie potrzebuję kopa do pracy :baffled:
 
hej !!!

o to widzę że to urok sierpniaków !!! a ja juz chciałam z nią do lekrza isć :-D A w ogóle to jescze straszne palmy suche i czerowne sie jej porobiły i wyłaza i złażą :eek: i zauważyłam że jak sie uprze na mleko z płatkami albo wypije wiecej niz 1 jogurt na dzień to zaraz taki efekt tego jest ! na dodatek całe dłonie i nadgarstki ma suche i czerwone i nie wiem czy to nie od mydła czy co bo tylko w tym miejscu :baffled:
Wiecie cos na ten temat :sorry: ????
 
Hello.
Moje zbuntowane już śpi :-).
joanna jej ale ten czas leci:szok: już 7 miesiąc..woow..

a co do ciuchów .... znalazłam w Częstochowie sklep z używana odzieżą, gdzie sa ubrania z H&M, Zary itp. i przyznam, że ubieram tam i siebie i Bartka (a J też sie czasem załapie), a tylko czasem coś innego dokupię.. to jest zbawienne dla moich funduszy, bo chyba chodziłabym do pracy ciągle w tym samym (skoro za jedną bluzkę muszę dać 70zł), a tak kupiłam kostiumy w sklepie, a do nich mam po kilkanaście koszul i bluzek (po 8-10-12 zł).. i tak samo z Bartkiem - na okres odpampersowywania nakupiłam mu tam stos różnego rodzaju spodni za grosze i z H&Mu..
Ano czas leci, już 30ty tydzień :-).
Jak byś mogła podać adres tego sklepu to byłabym niezmiernie wdzięczna :tak:.

Co do pogody, to chyba Boże Narodzenie się zbliża ;-). Zresztą dzisiaj Ania zażyczyła sobie, żebym jej czytała książeczki właśnie o tym święcie. Ma dziewczyna wyczucie.
A w ogóle to ostatnio nas molestuje książkami :baffled::baffled::baffled:. Czytaj i czytaj, jedną książkę potrafi kilka razy wysłuchać pod rząd... W sumie to dobrze ale ile to można...:eek::confused:

Cóż za straszne choróbska tu panują. Wszystkim zdrowia życzę i uciekam.

Pozdrawiam.
 
gaga masakra:wściekła/y::no::szok: mam nadzieję, ze już lepiej..

agata łożeczka brak.. w naszym wielkim mieście były dostępne dwa i jeszcze za jakieś wydumane ceny:wściekła/y: zamówilam na allegro.. mam tylko nadzieję, ze dojdzie przed świętami, bo chciałam zabrać do rodziców..

joanna adres sklepu na PW

miałam jeszcze co nieco napisać, ale padam na twarz, więc udaję się na zasłużony odpoczynek.. dobrej nocy!
 
Heja

U nas śnieg :confused2:

Jestem padnięta, dzisiaj zostaję po pracy w domu mimo, że miałam jechać do rodziców. Tyle, że moje dziecko już drugą noc zasypia z nami bo tak późno chodzi spać a ja mam tego dosyć :no::no:. Lubię jak przychodzi do nas w nocy ale lubię też jak zasypia u siebie :sorry:

Dobra muszę trochę popracować bo obijam się ostatnio a pracy mi z tego nie ubywa :confused2:
 
przeżyłam noc, oby do przodu :-):-):-)
Majka o 5 rano się obudziła z bólem brzucha :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: ale po mięcie przeszło i mam nadzieję że na tym się skończy bo chyba och.ujam jak nie
 
reklama
Do góry