• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Hej Dziewczyny!!!

Kasica Grzesiu śliczny i jaki już duży! zdrówka dla Was i żebyście szybciutko byli w domku!!!

dominic cieszę się, że Malutki Dominik ładnie przybiera na wadze!!!:))
następne lato należy do nas!!!:))

i gratulacje dla Anulek!!!:)))

ja mam dzisiaj taki ciężki brzuszek!!!:) pogoda jak w listopadzie, nosa dzisiaj nie wychylam z domu!!!

miłego dnia Lipcówko- Sierpnióweczki :))
ciekawe jak tam Oli :)
 
reklama
ojej jak będę tu siedzieć i czytać to tonę łez wyleje ze wzruszenia...
anulek gratuluje ci kochana jejciu ciarki mi przechodzą, dziewczyny ten tydzień będzie bardzo emocjonujący
szuszu trzymam &&&&&&&&&
no i sagaa niech się dziej już coś konkretnego, będę myśleć o tobie i nakręcać sytuację telepatycznie:-D
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry