Szuszu, mam podobne obawy do Twoich, tym bardziej, że w sytuacji, która mnie/moją rodzinę spotkała, moja mama nie będzie mogła do mnie przyjechać i ciągle mam dylemat co zrobić z Filipem jak się zacznie. Także najlepszą opcją dla mnie byłoby urodzić w ciągu przyszłego tygodnia między 8 a 16, jak Filip jest w przedszkolu, bo od 15 sierpnia siedzi w domu do września.
Poza tym boję się bólu, krzyku, wszystkiego. Mam mega doła, a równocześnie wszystko mi wisi. Skurcze pojawiają się wieczorami, rwie mnie krzyż i ogólnie masakratycznie bolą mnie dłonie. Wszystko jest do d.........