Bishopka
mama swoich dzieci
Witam niedzielnie w.... dwupacku 
Nie mam szans na urodzenie w terminie, a moze za bardzo o tym myslę i dlatego ??
Dominic, super masz, ze już za kilka dni bedziecie razem w domku :-)
anulek82, przykro, ze mąż wyjeżdża, a właściwie wypływa, ale teraz przynajmniej nie będziesz sama, masz Boryska, więc i czas szybko minie :-)

Nie mam szans na urodzenie w terminie, a moze za bardzo o tym myslę i dlatego ??
Dominic, super masz, ze już za kilka dni bedziecie razem w domku :-)
anulek82, przykro, ze mąż wyjeżdża, a właściwie wypływa, ale teraz przynajmniej nie będziesz sama, masz Boryska, więc i czas szybko minie :-)


