reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

reklama
Szuszu, dlatego, że w pierwszej dobie po urodzeniu Pola tak śmiesznie chrząkała z racji nieobkurczonej śluzówki i nadmiaru śluzu i została mianowana świnką Pepą :-D Póżniej już chrząkanie jej przeszło, ale nazwa została, hehehe
 
Właśnie sobie uaktualniłam avatar, hehehehe...

Kiedyś mnie Pola za to miano pacnie chyba.

Ale mam poj... sąsiadkę. Rozgłośniła hip hop na regulator i mi cała podłoga wibruje w pokoju, w którym mała śpi. Jestem wściekła:wściekła/y:
 
Witam, wrocilismy ze szpitala! :-) W koncu w domku!

Narazie nie uda mi sie nadrobic, bo sie ogarniamy ale postaram sie czesciej zagladac. Pozdrawiamy wszystkie ciocie i postaramy sie o jakies zdjecia.

Gratuluje wszystkim ostatnio rozpakowanym mamusiom.
 
Asia, ja mam taką sąsiadkę na górze, że ręce opadają po prostu..jak tak dalej pójdzie to skończy się to w sądzie..

Malgo, witamy :-) Dobrze że z Oskarem już lepiej;-)
 
reklama
Szuszu, moja sąsiadka właśnie myje okna... :szok:

Malgoo, dobrze, że jesteście już w domciu...

Megmarion, gratuluję spadku wagi...

U mnie jest to dość nietypowe, bo wg wagi ważę tyle samo co przed porodem:szok: Koszmar. Mam takie opuchlizny, że masakra. I masakratycznie srętwieją mi ręce.
 
Do góry