reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Pflaume,mam nadzieję ze jej to przejdzie bo dzisiaj padam na pysk normalnie-tak mi dała do wiwatu :baffled: a tu wróciło z pracy moje najstarsze dziecko którym też trzeba się zając...skąd brac siły?? ;-)

Zasnęła przed 19.00 i jak gdyby wogule nie spała,po prostu otworzyła oczy jak tylko uchyliłam drzwi od sypialni,od razu uśmiech od ucha do ucha i nogi do góry :confused: położyłąm się koło niej a ta na cyca-nie tylko zaczepiac mnie zaczęła,no to powiedziałam dobranoc i wyszłam a ona w taki ryk jakby ją kto ze skóry obdzierał :baffled: no to drugie podejście-znowu to samo...odłożyłam do łóżeczka i zeszłąm na dół...od jakichś 10 minut nie słyszę jej więc chyba śpi ale boję się iśc do góry sprawdzic...na szczęście nianie mamy na tyle czułą że słychac każde chrypnięcie małej...
 
reklama
Czesc Babeczki!
Flower - jaka infekcja? powiedz mi o tym więcej....dużo zdrówka dla Córeczki i Taty!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szymcio jest chory :-:)-:)-( od wczoraj wieczora nie udaje Nam się zbić gorączki na dłużej. Ma 39,5 'C. Daje Nurofen na przemian z Panadolem. Pomaga,że obniża do 38-38,5'c (mierzone w pupce) i po 4-5 h gorączka powraca. Pół nocy nie spałam, pół przepłakałm,bo on taki dzielny,a mu nie potrafimy mu pomóc. Jedni mówią,że na ząbki, inni,że wirus...myślałam o trzydniówce. Jak tempertaura będzie jeszcze jutro to idziemy do lekarza. Szymcio miał iść do Niani, Mąż miał iść ze mną na USG. Synek został w domu,ja pojechałam sama. Dzidzia rozwija się rewelacyjnie i wszystko jest w najlepszym porządku no i będziemy mieć drugiego Synusia :-) rodzina mojego Męża się śmieje,że robimy drużynę piłkarską. Kamień z serca mi spadł,że dzdziol jest zdrowy :tak: i wcale nie jest mi przykro,że to nie dziewczynka pomimo,że byłam prawie pewna,że to Ona,a nie On :-D idę robić okłady Małemu :tak: pa Kochane!
 
Cześć dziewczyny. Jak czytam o Kasi i Laurze to jakby o mojej Hance! Moja to taka prawie codziennie. Niby śpiąca a jak zaczynam usypiać ją to się złości i tak w koło. W ogóle daje mi popalić ta moja panienka! Synio był o niebo grzeczniejszy. U nas po wyjęciu ją z wody po kąpieli to jest ryk niesamowity! Zamykam okna bo sąsiedzi by mnie nie wiadomo o co posądzili;-)Nie mogę wyjść z pokoju bo zaraz panika! Co to jest z naszyni dziećmi?
 
Taycia-kochana trzymaj się dzielnie! Gratuluję z całego serca synia! Trzecia będzie dziewczynka!;-)Lepiej idż do lekarz z Szymkiem. Ja tak miałam z synkiem,niby gorączka na ząbki a potem wylądowaliśmy w szpitalu z zapaleniem oskrzeli:-(
 
U Nas jest identycznie jak u Was Mama80. Próbuję go jednak zostawiać na chwilkę,ale to chwilę ( do minuty),bo później jest histeria :-:)-:)-:)baffled:
 
Taycia trzymaj się dzielnie i zdrówka dla Szymka ! często mówi się że dzieci przy ząbkach mają właśnie gorączke do 38 st. jeśli w nocy albo rano mu się pogorszy to ja bym do lekarza jechała. My w kwietni wylądowaliśmy 2 razy w szpitalu i już jestem przewrażliwiona - Agata miała prawie 40 st gorączki, dreszcze i do tej pory nie wiemy co jej było bo lekarze stawiali od alergii, zapalenia zatok(które u takich małych dzieci przechodzi błyskawicznie w zapalenie opon mózgowych) , trzydniówkę , zapalenie ucha i zapalenie dziąseł... a była tylko gorączka i nic poza tym dostała prawie 10 dni antybiotyk i cisza . ale jak coś Cie niepokoi jedź i sprawdź - będziesz spokojniejsza!
 
Taycia, zdrowia - ale raczej pójdź z nim do lekarza, bo gorączka wysoka rzeczywiście. Gratuluję drugiego ZDROWEGO synka! Z punktu ekonomicznego - to bardzo dobrze się stało:-D Tylko na bieżąco zużywane rzeczy będziesz musiała kupować na początku;).

A ja nie wiem co to panika u Tymona :-D. Ssam usypia, i w ogóle... u nas w drugą stronę - usypiać chce sam, nie potrafi przy kimś. Ostatnio chciałam go ululać do spania na swoim brzuchu (taki przypływ matczynej czułości :-D), i przyznam... że po 5 min. zrezygnowałam bo taką awanturę urządził, że aż mi przykro było, i go odłożyłam 'w kąt' i był najszczęśliwszym dzieckiem na świecie :-D :-D
 
Jagieńka, doskonale rozumiem Twoje zmęczenie, miałam to samo wczoraj. Jutro na pewnobędzie na pewno lepiej ;-) Mój ogląda mecz i nie muszę się nim zajmować:-p

Taycia, gratuluje drugiego zdrowego Synusia, jak to mówią do 3 razy sztuka i będzie Córcia ;-)
Ostatnio, Kasia też gorączkowała 38,3 (mierzona w pupie) najwyżej + wymioty i biegunka. Byliśmy u lekarza, nic nie stwierdził. Stawiałn a ząbkowanie albo na wirus… Podawałam Ibum na temp. i smecte. Po kilku dniach przeszło i wyszedł Niuni pierwszy ząbek :-) Więc może Szymuś gorączkuje na ząbki… w razie czego idzcie do lekarza.

Mama, nie mam zielonego pojęcia. Może weszły w taki wiek? Cieszę się, że nie jestem sama ;-) Naszap o kąpieli nie płacze. Za to nie cierpi się ubierać, od razu jest ryk. Przebranie pampersa, to u nas nie lada wyczyn ostatnio. Czasami mam wrażenie, że Mycha robi mi na złość i ma przy tym ubaw… Wychodzę z pokoju jest krzyk, chociaż tłumacze, że zaraz wrócę… Ogólnie u nas czas wymuszania… Plus jest taki, że sama usypia :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Pflaume-u nas też zmiana pampersa to jest nie lada wyczyn! Mój też wyłączony z życia przez ten mecz. A ja głupia zamiast iść spać przeżywam razem z nim!:-D
 
Do góry