reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

jagienka niestety to stale tak maz wyjezdza- ma taki charakter pracy w umowie mial zjazd do domu co 2gi weekend ale teraz pozmieniali warunki pracy i jest roznie... i placa nizsza!!!

wybaczcie dziewczyny ze innym nie odp- Maja od wczoraj ma problemy z brzuszkiem plus zeby, temp 37 i wyzej ,jedziemy na nurofenie noc pod znaskiem placzu i dzis caly dzien tez....
lece bo wygina mi sie na kolanach- obudzila sie z drzemki - 20min....
pa
 
reklama
Karola, współczuje bo wiem co to znaczy...:baffled: Dużo zdrówka dla Mai, a dla Ciebie dużo cierpliwości;-)

Kasia, też mi daje dzisiaj popalić. Chyba znów na zęby:baffled: Jeść nie, pić nie, spać też nie. Sama nie wie co dzisiaj chcę:confused: Zamiast zupy wypiła mi 250ml mleka, jakiś cud:szok: (w ciągu dnia nie pije) Teraz właśnie babcia zabrała Ją na spacer i dzwonie przed chwilką, a mama mi mówi, że Niunia już śpi. A ja w domu cudy niewidy robiłam...
 
Karolap,pisz jak Ci tylko coś będzie na serduchu leżało,na pewno pocieszymy,ja jako że jeszcze do niedawna miałąm podobną sytuację-bardzo Ci współczuję...do tego niunia...eechh...na temat stanowiska firmy twojego M nie będę się wypowiadac-za dużo epitetów się ciśnie-musiałabym wszystko wykropkowac :dry:

Dziewczynki,muszę moją Laure pochwalic,wczesniej nie pisalam bo nie chcialam zapeszac ale moje dziecko pije z kubeczka!!! :-) Ktoras z Was kiedys wklejala link do kubeczkow DOIDY,dla nas...REWELACJA!!! Niby zwykły kubez,tyle że ukośny ale jednak coś w nim jest,Laura od razu wiedziała o co chodzi,pije jak stara i powiem więcej-nawet nie wylewa!!
 
Ostatnia edycja:
Jagieńka, świetnie Laura wygląda, taka mała dorosła:-) Chyba też kupie Kasi taki kubek, ciekawa jestem czy da radę z niego pić ;-)
 
Jagienka ależ zrobiłaś reklamę tym kubkiem, chyba też młodemu kupię tym bardziej, że on do dziś nie wie do czego rączki służą przy piciu z butelki - nie chwyta jej nawet z uchwytami piernik jeden. Ale znając go jak raz zatrybi to już na dobre, nie ma co przymuszać uparciucha mojego.

Pflaume nie życzę Ci trojaczków za drugim razem oj nie....:tak:

Mucha to super, że u Ciebie tak pozytywnie :-) Ja sobie życzę takie drugie dziecko jak mój Maluszek i oby tak było. Nie nudzi mnie "siedzenie" w domu, bo to mój własny wybór i cieszę się, że mogę towarzyszyć rozwojowi synka, zresztą wygląda na to, że jeszcze długo w domu posiedzę...Bielsko podoba mi się zdecydowanie bardziej niż Katowice, ale trudno poznaje się nowe miasto z brzdącem, który ma swój utarty rytm dnia, choć powoli coraz większa część miasta jest zwiedzona...Za samym Poznaniem tak bardzo nie tęsknię jak za ludźmi, których tam zostawiłam...tego mi bardzo bardzo brak...Ale tak w sumie to skupiam się na roli mamy pełną gębą i nawet jak czasem brakuje mi pracy i kontaktu z ludźmi, to wiem, że to jest sytuacja tymczasowa.

Mama80 to chyba Ty pisałaś, że w całej Polsce przekropnie, pewnie tak, ale w całej Polsce pogoda nie zmienia się 5 razy na dzień :-D Ma to swoje plusy, bo nigdy jeszcze nie padało cały dzień :-D

Karolap nie zazdroszczę tej pracy męża i tego, że tyle jesteś sama z małą. Dużo sił zyczę.
 
Faktycznie wyszedł mi mały spam :zawstydzona/y: ja tylko chciałam bardziej za radą dla mam takich uparciuchów jak moje dziecię ;-) sama nie spodziewałam się zbyt wiele po tym kubeczku bo wypróbowałam naprawdę wiele butelek i kubków,jeszcze długo rozważałam zakup ze względu na cenę,moim zdaniem zbyt wygórowana :dry: ale suma-sumaru skusiłam się i jestem szczerze zaskoczona,pozytywnie oczywiście :tak:

Jejciu,jeszcze 5 dni i przylatuje do mnie mamcia z tatkiem :-):-):-):-)
 
dzieki dziewczyny
wtedy co pisalam ze Maja sie obudzila po 20min drzemki to dlatego ze kupcia sie cisnela- taka ze Maja wyladowala w wannie a ja ja polewalam woda, bidulka w szoku byla i plakala, ale przytulila sie do cyca i zasnela 3 godz spala- obudzila sie bo weszlam do pokoju...a poza tym caly dzien pod znakiem placzu mruczenia, obiadku odmowila, kaszki tez dobrze z epila i cyca chciala
 
Tonya, ja też sobie nie życzę :-D Wole pojedyncze maluchy ;-) Też jestem mamą na pełen etat i dobrze mi z tym ;-)

Jagieńka, eee tam, jaki spam ;-)

Karola, u nas dzisiaj, to samo. Marudzenie i wymuszanie…:baffled:

Kurczę, ale nudy… M. jak zwykle już chrapie, a ja oglądam TV, siedzę na forum i przeglądam Facebooka ;-)
 
reklama
Do góry