• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

hEJ DZIEWCZYNY;-)
Ja tez mam sny takie ze hej ;/
co do poduchy jak pokazalam mezowi stwierdzil: Człowiek pochodzi od małpy wcześnie nie było udziwnień i ludzie jakoś żyli i sobie radzili a ja zaczynam wydziwiać;-( Wiec mówie ze wcześniej nikt nie wpadł żeby ten okres umilić kobiecie i żeby się nie męczyła a mam problem ze spaniem na boku i podkładam aktualnie koce;/
Nawet nie pomogl argument że Tobie Oli Twój K kupił...Ehh i tak stwierdzilam ze pogadam z mama poprosze zeby mnie wsparła;-)
 
reklama
Monila to współczuję ja mam podobnie jak Oli zawsze słyszę że oczywiście a jak np stoję przed szafą i marudzę że nie mam w co się ubrać to słyszę, że przecież miałam jechać do sklepu i coś sobie kupić :)
 
hahahahah ładnie poryty sen :))) hihi
ja pokaże dzisiaj mojemu, z reszta zaraz mu napisze i zobaczymy co on na to :)) czasami mi kupuje to co chce :) najczęściej jak nakrzyczy i się podlizuje :) ja mam nerwusa :)) ale kochany ten Moj Nerwus :))
Moim Dzieciaczkiem będzie mogła się opiekować tylko Mamcia,Tesciowa ma niedaleko wiec będzie mogła ją odwiedzać :)))
 
Ja w weekend jak bede nogla stanac na nogi to lece po poduche. I po staniki, bo cycki mi sie juz w nic nie mieszcz, no i moze jakiegos ciuszka ciazowego. Kurcze, nigdy by mi nie przyszlo do glowy, zeby M o cos pytac. Mowie, jedziemy do sklepu po poduche a on pyta, o ktorej....

Cos czuje, ze zaczne do domu powoli znosic ciuszki dla malenstwa. Ostatnio takie slodziutkie Pumy widzialam, mniejsze od kciuka. Chcialam kupic a nawet nie wiedzialam, ze jestem wciazy.
 
ehh no ja w ostateczności jestem skazana na teściowa..;( bo z matka nie utrzymuje wogole kontaktu ...mam swoje powody i nic tego nie zmieni....zrobiła coś czgeo się nie wybacza nigdy...

ojj ja mam pełno takich słodkich bucików z umbro nike adidas super a najbardziej podobają mi się takie różowiutkie baletki;) jak zniosę to do domu od teściów to wam pokaze;) ojj dziewczyny ja sie chyab nakreciłam na ta coreczke;)
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry