• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Witam sie ...
c009.gif

Ja dzisiaj mega zabiegana, do tego moj Patryk sie rozchorowal i jedziemy z nim jutro do lekarza. Dzisiaj myslalam ze @ dostalam, ale to na szczescie byl sluz.
a096.gif

A i mam pytanie. Czym sie rozni zwykla oliwka od tej w zelu i ktora lepsza? :)
 
reklama
Tonya poszewki się ściąga, możesz też sobie kupić na zapas drugą poszewkę.
Malgo no ja czekałam do tych magicznych 13tc, takto tylko najbliżsi wiedzieli.
Marcellina ale masz czadowe sny:-) a co do pryszczy to mam w nich całą twarz brr
 
Oli no kusi mnie zeby sprobowac, tym bardziej ze maja 2 warianty zapachowe i przez te 6 mcy do konca moze tak bardzo zapach nie spowszednieje ;-)
 
Tonya no wlasnie zauwazylam ze ta zwykla to czasem potrafi sie wylac...Jak sie wyleje na mnie to pol biedy, ale jak na podloge to gorzej...
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry