biedroneczka1980
Fanka BB :)
Witam
Przeszlam sie na maly spacer, bo kolezanki z pracy powiedzialy że cos dla mnie maja i mam sie pojawić, no więc wygramolilam sie z domu i powiem wam, że bylo warto. Bo dziewczeta dostaly na gabinet środowiskowy probki. Wiec dostalam 3 butelki AVENT dla dzieciaczka 125ml, kilka malych próbek sudokremu, plynu do kapieli Johnsons wilgotnych chusteczek dla dzieciaczków i dwie pary skarpeteczek nadrukiem Gerber, sa słodkie. Jak dorwe aparat to zdrobie zdjecie teraz jestem ciut zmeczona po calej wyprawie, bo troche musialam z kolezankami pogadać i oczywiście nakarmiły mnie pysznym sernikiem

Przeszlam sie na maly spacer, bo kolezanki z pracy powiedzialy że cos dla mnie maja i mam sie pojawić, no więc wygramolilam sie z domu i powiem wam, że bylo warto. Bo dziewczeta dostaly na gabinet środowiskowy probki. Wiec dostalam 3 butelki AVENT dla dzieciaczka 125ml, kilka malych próbek sudokremu, plynu do kapieli Johnsons wilgotnych chusteczek dla dzieciaczków i dwie pary skarpeteczek nadrukiem Gerber, sa słodkie. Jak dorwe aparat to zdrobie zdjecie teraz jestem ciut zmeczona po calej wyprawie, bo troche musialam z kolezankami pogadać i oczywiście nakarmiły mnie pysznym sernikiem




, osoby zmarle i inne dziwactwa. Nascie snow na noc i o zgrozo wszystkie pamietam!