biedroneczka1980
Fanka BB :)
Natkaa to super wieści. Ja wlasnie taka poduche chcę, skoro mowisz, że jest wygodna to ja sobie jednak nabede poszukam czy jest moze gdzies w skklepie dostepna, a jak nie to zamowie przez internet
Ja mam USG na 08.02, więc może tez już sie cosik dowiem co to za plec
)
Ja mam USG na 08.02, więc może tez już sie cosik dowiem co to za plec