Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
A tak z innej beczki ...odebrałam wczoraj morfologię i hemoglobina 11,3 czyli poniżej normy. A to dopiero poczatek 5 miesiąca. Kupiłam falvit i sobie bedę łykać co 2 dni.....może mi podratuje tą hemoglobinę trochę
(.
chodzi mi ogolnie o takie gadanie "za naszych czasów..." jj-a jaki falvit sobie zakupiłaś? ,bo ja biorę falvit mama:-)ewak czasy naszych mam nie były wcale tak dawno.....;-).
Teraz jest wręcz przyzwolenie społeczne na wszelkie "korzystanie" ......jak mnie ktoś pyta czy pracuję nadal to zaraz widzę, jak patrzy na mnie jakoś tak z politowaniem, że niby głupia jestem czy nienormalna, że dlaczego nie siedzę w domu, przeciez mi 100% zapłacą....
A tak z innej beczki ...odebrałam wczoraj morfologię i hemoglobina 11,3 czyli poniżej normy. A to dopiero poczatek 5 miesiąca. Kupiłam falvit i sobie bedę łykać co 2 dni.....może mi podratuje tą hemoglobinę trochę
(.
. Falvit mało pomoże bo ma małą zawartość żelaza, prędzej Ascofer zawiera 200 mg w jednej tabl. i trzeba łykać 3x2 tabl.JJJa mam taką hemoglobinę od 1 m-ca, łykam żelazo bez recepty kupione, tak mi gin zalecił