reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Cześć Dziewczyny :-) Pamiętacie mnie jeszcze? Dawno nie pisałam, ale muszę się przyzwać, że czytam Was na bieżąco;-) I jest mi raźniej...

Przede wszystkim gratuluję Wam synków i córeczek:-) Ja w czwartek zaczęłam 18 tydzień i na połówkowe mam się umówić w przyszłą środę. Mam madzieje, że nasz Skarbek ujawni się nam. Wszyscy mówią, że wyglądam na dziewczynkę, nawet mój gin, zobaczymy czy się sprawdzi.

Zauważyłam, że nie tylko ja mam problem z twardnieniem brzuszka. U mnie nie trwa to długo i jak zmienie pozycje np. na siedzącą czy położe się na bok to przechodzi. Czasami też coś mnie zakuje lub poboli w pachwinie, wydaje mi się, że to macica się rozciąga i więzadła.

Już nie mogę się doczekać kolejnej wizyty, a mam ją dopiero 1 kwietnia. Wolałabym już wiedzieć czy jest ok. Pocieszam się faktem że biorę luteine dopochwowo i musi być dobrze. Lekarz powiedział, że mogę być już spokojniejsza, ale dalej mam uważać. Praktycznie leże cały czas w łóżku, nie licząc małych przerw.

Mój maluszek już nieźle roozrabia w brzuszku. Najczęściej jak siedzę albo leże wieczorem. Taki nocny marek z Niego. Bałam się, że nie będę umiała rozpoznać kopniaczków, ale jak już się pojawiły to wiedziałam, że to właśnie TO. Wspaniałe uczucie :-)

Ewa, mam nadzieję, że Twoje ciśnienie się unormuje. Moje na ostatniej wizycie to 150/80. Mój gin kazał mi przez dwa kolejne dni mierzyć 2 razy dziennie w domu, a jak było by wysokie to mam do Niego dzwonić. Na szczęście poźniej było już idealne.

Witam nowe Sierpnióweczki, jest nas już sporo.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej Pflaume:-) no ja Cie pamietam:) Ja tez prawie caly czas leze, najpierw 4 tyg musialam z powodu krwiaka i zagrozenia ciazy a teraz to jak za duzo pochodze to ciagle mnie cos boli wiec wole odpoczywac... Ja ruchy poczulam tydzien temu i co dzien ich wiecej i czesciej. A wizyte mam pojutrze wiec mam nazieje sie dowiedziec kto to:-);-)
 
susumali -dokladnie szybko leci...a po 20 tyg to juz w ogole poleci....
suszu888 -moze qeen nie jest moim faworytem ale tez uwielbiam klasyki;)np."stairway to heaven-led zeppelin","we dont need no education-pink floyd"

bede wspaniałą matka...poszlismy do sasiadow i zapomnialam nakarmic psa...o boze co sie ze mna stalo,jak moglam zapomniec o czyms takim...zwyrodniała pancia.
 
Witam sie z rana:-) w nocy jak sie obracałam z boku na plecy to dotkłam brzuszka a tam lewa strona taak twardsza i większa była ... poszłam do łazienki siku i jak przyszłam to juz wszytko było w normie:-) hmm.. myślicie ze to maleństwo tam siedziało? miłego dnia dziewczyny
 
hej i ja witam o poranku

Pflaume-witaj i częściej pisz z nami, gratki że czujesz juz ruchy maluszka, na kiedy masz termin?
Dali- dziecka nie zapomnisz nakarmić, ew dzidzia ci przypomni głośnym płaczem:-D
Monila-ja czasem tez tak czuje a jak zrobie siusiu juz wszystko wraca do normy
 
Dzień doberk :-)

Monila - ale z Ciebie ranny ptaszek, fatycznie moze maluszek sobie tam spał :tak:

My wczoraj zlądowalismy do domu po urodzinkach po 23 Kubus bez kapieli /dzień dziecka:-D/ szybko wskoczył w piżamke i w sekundzie usnął. Było super tym bardziej że koleżanka tez jest w ciąży w bardziej zaawansowanje /31 tydzień/ wiec nie mogłysmy sie nagadać :tak:

Kurcze gdzie jest to słoneczko?? przez ta brzydką pogodę nic mi się nie chce:-( a jeszcze obiad trzeba zrobic brrrrrr
 
Kubusiowa nio niestety nie mogę spać dłużej nawet jakbym chciała....ale nie powiem wyspana jestem:-) ja mam dzis obiadek z głowy bo idziemy do teściów:-D Fajnie ze sie wam wczoraj wieczorek tak udał:-)
 
reklama
Hej Dziewczyny!!!:))
U mnie dzisiaj juz słoneczko jest, ale dalej leży ten okropny śnieg!!! niech już sobie idzie!!!
Przeciez za tydzien mam slub i musi byc cieplo!!!:))
Kupilam buty, oczywiscie nic mi sie nie podobalo, ale udalo sie! z tym, ze buciki mają odkryte palce, jak bedzie zimno to bede musiala kombinowac, sukienkę pojadę odebrać w środę, będę miała 2 dni urlopu okolicznościowego, więc jak Narzeczony wróci to będziemy mieli jeszcze troszkę czasu, żeby wszystko ogarnąć, stresuje się :p

Zrobila mi sie kreska od pepka w dol :)))
 
Do góry