reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

reklama
Wpadłam i ja sie przywitac po weekendzie :-) Wczoraj bylam na "ogledzinach" i upatrzylam sobie wozek, wreszcie :-) Jest to Jedo Fyn, bardzo fajny i leciutko sie prowadzi.
Dzis ide do lekarza, w sumie to zaraz ide. mam nadzieje, ze sie troche uspokoje, bo to wkrecanie sobie ciazy obumarlej juz mnie dobija. Trzymajcie wiec kciuki i zycze milego dnia.
 
witam z rana :-)

O niebo lepiej wstaje sie rano jak świeci słoneczko :tak: śniadanko juz zaliczone teraz toszke relaksu z Wami a potem do pracy /dobrze że w domku moge w piżamce :-D/.
Moje dziecko wczoraj zadowolone wróciło z przedszkola podekscytowane opowieściami o Marzannie cały czas uswiadamiało mnie jak to z nia jest co oznacza itp...:-D w związku z przywitaniem wiosny mamy w rodzinne spotkanie w przedszkolu dzieci przygotowały wiele niespodzianek tylko tyle nam smyk zdradził reszta to tajemnica:-)

Lenka, Petunia - z nerwami dopisuje się do Waszego klubu więc raźniej. Mój mąż juz też sie zastanawia czy są jakieś tabletki dla kobiet w ciązy na uspokojenie, ale zauwazyłam że im jest dłużej ładniejsza pogoda to nerwów mniej. Bedzie dobrze dziewczyny a nasze drugie połowki musza to wytrzymać:tak:

Dali - no własnie te rosnące kilogramy aż sie boje jak ja będę wygladać pod koniec ciązy /jak wieloryb:szok:?/ Jedynie co to ja sie nie ukrywam za ciuchami no bo po co ?? to jest stan odmienny nie wszystkie maja ładnie zaokrąglony z przodu brzuszek a z tyłu zgrabny tyłeczek, ja należe do tych ciężarnych którym idzie w bioderka. Moja rada na poprawe humorku wybierz sie na zakupy kup fajna podkreślająca sukienke lub tuniczke w wiosenne kolorki mów sobie że jestes piekna przyszłą mamuśką :-) mi to pomogło

Monila - udanych zakupów!!

Bishopka - trzymam kciuki za udaną wizytę

Chorowitkom - zdrówka!!

miłego dnia!:-)
 
Cześć Dziewczyny!

Ja lubię swój brzuszek, ale nie mogę patrzeć na swoje nogi, dupę i boczki!!!:( nigdy nie miałam, zawsze miałam wciecie, a teraz nie mam :( mam tylko nadzieje, ze uda się po ciąży jakoś wrócić do dawnej sylwetki!

Wczoraj kupiłam sobie 2 długie sukienki :) wiem,ze bedą mi puchly nogi, wiec kupuje już sukienki na lato, bo pózniej nie będzie! Chyba trochę za wcześnie jest kolekcja letnia w sklepach!!!

Czuje się ostatnio zupełnie normalnie i bardzo dobrze! Nic mi nie dolega i powiem Wam,ze ja w ciąży to bardziej spokojna jestem niż byłam! Wcześniej jak mi się coś nie podobało to się darlam, a teraz grzecznie zwracam uwagę i nawet zauważyłam,ze to lepiej działa! Bo jak zwrocie komuś uwag to tej osobie robi się głupio i sama wyluzowuje :) także jestem teraz góra i chyba będę stosować cały czas taka technikę, także niczym się nie denerwuje :) no chyba,ze moim ślubem który zbliża się wielkimi krokami,
trzeba mieć coś starego - narzeczony haha niebieskiego- mam oczy haha wystarczy żebym sobie coś pożyczyla i mam wszystko hihi :))
dzisiaj odbieram obrączki :)))

witam nowe sierpnióweczki :)
 
a85- do wielkiego dnia faktycznie coraz bliżej :) Ja na ślubie nie mialm nic pożyczonego ani niebieskiego a tak sobie juz 4 lata po slubie razem szczescliwe zyjemy :)

Dali- nie jetses jedyna w tym iobcym ciele....mam to samo, myslam ze w ciazy bede czula sie seski a tu sie czuje jak salceson....az z domu sie nie chce wychodzi a jak siedze to czuje jak mi sie drugi podbrodek robi :/

Bishop- Jedo bardzo fajny wózek....tez sie nad nim mocno zastanawialsimy ale spacerowka nas nie przekonała :/
 
ale naskrobałyście:)

myszka iJJ gratuluję małych facetów.
monila udanych zakupów. Pochwal się jak wrócisz:)

A85 a sukienkę już odebrałaś? Pochwal się , bo ja dalej na etapie szukania:( Ale obrączki wczoraj zamówiliśmy:)

Dali ja też mam problem z nowym ciałem, bo oprócz brzucha zrobiły mi się boczki. Poza tym przed ciążą chodziłam na aerobik 3-4 razy w tyg a teraz tylko basen wiec czuję się troszkę sflaczała:( Najlepiej się czuję w ciążowych spodniach z pasem bo one troszkę spłaszczają fałdki i mam kilka bluzek typu 'motylek' ze ściągaczem na dole. polecam:)
 
Maggie78 nie odebralam jeszcze sukienki :) odbiore dopiero w czwartek :) kupiłam w takim tajnym salonie w tąpkowicach i tam będę tez kupować sukienkę na kościelny!:) pokazywała mi właścicielka małe garniturki i sukieneczki :))) bo Malucha tez będzie trzeba ubrać :))
 
reklama
Do góry