reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Witam sie dziewczynki:-) dzis troszke pozno no ale czasu od rana nie mam zabiegana jestem.. :-)

myszka gratuluje:-)
Lana jaskółka zdrowka kochane kurujcie sie:-)
 
reklama
myszka super wieści GRATULACJE!!! ja już też chcę wiedzieć kto mnie tak kopie:rofl2:

jaskółka wracaj do zdrowai, bo piękna pogoda i szkoda siedzieć w domu;)

Ja wybieram się na kawkę z koleżanką:tak:
 
Witam po weekendowo :-)
myszka gratuluje syncia ..
jaskolka szybko do zdrowka wracaj

U nas dzisiaj tez cieplutko ..byl spacerek,male zakupki:cool2:
W ogole to jestem przeszczesliwa bo czuje juz maluszka :-) jak sobie buszuje po brzuszku..a P. jak sie cieszy ..
no i za tydzien wizytka,jakos pozytywnie nastawiona jestem cale szczescie i mam nadzieje ze dzidziol pokaze co ma.

Zycze milego wieczorku..
 
Dziękuję dziewczyny. Muszę szybko się wyurować , ponieważ w weekend mam zjazd a we wtorek 29go wylatuję.
Poza tym 31go wizyta- hurrra!:-)
 
hej kochane
MYSZKA ogromne gratki dla syneczka!!!!!!! i super ze wsio ok!

JASKOLKA szybkiego powrotu do zdrowia!

a ja mam zly nastroj bo mi corcia od wczoraj ma wysypke na twarzy i w niektorych miejscach na ciele, i nie wiem o co lotto, maz mial isc z nia do lekarza ale rano nic nie bylo a teraz popoludniu znowu buzia czerwona i taka jakby pokrzywka... z jednej strony obawiam sie jakiejsc choroby dzieciecej, ale raczej by sie nie pojawiala i znikala, wiec chyba alergia, ale na co nagle?:-:)-:)-(
 
susumali łączę się z Tobą bólu. Mnie też zsypało na twarzy i brodzie. Kompletnie nie mam pojęcia co to. Raz wychodzi a raz znika. Dziwnie to wygląda, nie wiem czy to hormonalne czy nie ale daje znać to coś o sobie od około 1,5 miesiąca. W czwartek mam wizytę u dermatologa. Ty też goń z małą do lekarza.
 
reklama
LANA i Jaskółka trzymam za Was kciuki, żeby wszystko było dobrze.

Myszka gratuluję synka:-)!

Susumali nie martw się, może to pokarmowe.

Czy Wy też takie nerwowe jesteście? u mnie jakiś dramat, byle co i trzęsawki dostaję a serce wali jak oszalałe. masakra
 
Do góry