• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

reklama
Nie mogę napisać bo to się nie nadaje pod publikę :-D napiszę Ci lepiej na priva.
Twarda laska jesteś więc to zniesiesz. :-D

Poza tym.. to za 20 min się zrywam z pracy i jadę do szpitala po moje wyniki krwiowo-siuśkowe. A potem już tylko home sweet dirrrrty home :-D
 
Ja też bym wolała cc- tak się boję bólu. Mam strasznie niski próg bólu, czasami aż sama się dziwię. Okropnie się boję tych komplikacji wszystkich. Tylko nie wiem co zrobić żeby mieć cc. A nie chcę płacić 8tyś żeby rodzić prywatnie.
 
no ja też się trzymam za słowo :-D

ja chodzę do gina prywatnie co to pracuje w szpitalu więc liczę na jego łaskę....
a jak nie to pieprze.. zadłużam się w jakimś banku na 6 tyś i jadę do Gdańska :baffled:
 
Ja poki co przezyje swoj 1 pord ale mysle ze skoro tyle kobiet rodzi naturalnie od x lat i sobie radzi dlaczego mnie by mialo sie nie udac a pomeczyc sie dla takiego cuda jak dziecko to chyba sie oplaca ale to moje prv zdanie ;-)
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry