reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Biedroneczko, fajnie, że napisałaś ;-) Życzę udanego strzału w 10 ;-) i gratuluję kolejnych ząbków :-)
 
reklama
Biedroneczka odzywaj sie w miare mozliwosci :o) domyslam sie jak ciezko wygospodarowac czas na neta jak wracasz z pracy zmeczona to reszte dnia chcesz poswiecic dziecku...
 
Kamisa-powodzenia na egzaminach!Jest już ząbolek?
Jagienka na wszystko potrzeba czasu. Powoli się przyzwyczaicie. Ale okolice macie piękną!:-)
Pflaume-mądrala z Twojej Kasiulki! Co do bólu piersi to lepiej sprawdz u lekarza bo to nie ma żartów:tak:My 1 lipca będziemy obchodzić 6 rocznicę ślubu a pobraliśmy się po 2.5 roku znajomiści;-)Biedroneczka-gratki ząbka. Trzymamy kciuki za owocne staranka!;-)
 
Hej dziewczyny! :-)
Dziękuję wszystkim trzymającym kciuki - udało się :-D:-D:-D
Biedroneczka
teraz szczególnie Tobie kibicuję!!!

A tak poza tym, to wreszcie chyba zakończyliśmy urządzanie się w nowym mieszkaniu. Mały rozwija się aż miło patrzeć. Ma już 6 zabków, od paru dni raczkuje na dobre i udaje nam się co nieco w nocnik złowić ;-) Bielsko bardzo mi się podoba, tylko coś często tu pada...no ale w końcu to górki już są a nie niziny.
 
Mama, to już nie długo Wasza rocznica, planujesz coś? To my chyba będziemy rekordzistami jeśli chodzi o długość trwania związku przed ślubem:-D Co do piersi, to byłam na kontroli w styczniu bo "coś" wyczułam w prawej. Lekarz kazał mi zrobić USG i wyszło, że wszystko ok, a to "coś" w piersi to powiększony gruczoł mleczny, który powieniem się wchłonąć. Za 2 lata mam zrobić kontrolne USG i tyle. Póki co gruczoł, jak był tak jest ;-)
 
Co do piersi, to byłam na kontroli w styczniu bo "coś" wyczułam w prawej. Lekarz kazał mi zrobić USG i wyszło, że wszystko ok, a to "coś" w piersi to powiększony gruczoł mleczny, który powieniem się wchłonąć. Za 2 lata mam zrobić kontrolne USG i tyle. Póki co gruczoł, jak był tak jest ;-)

Ja mam bardzo "gruczolaste" piersi...lekarz mówił mi że to od długiego karmienia wszytskich moich latorosli ;-) i bez usg nie byłabym w stanie różnicowac w nich niczego :tak: i staram się nie macac bo z moją nerwicą pewno bym coś znalazła czym można by było się pomartwic :zawstydzona/y:
A dzisiaj nadal pierś Cię boli? Może przycisnęłaś ją sobie w nocy? Ja tak nieraz mam,przytyka się chyba wtedy włąśnie jakiś gruczołek i pobolewa,zwykle po 1 dniu ustępuje :tak:

Tonya-GRATULUJĘ!!! Bezstresowych 9 m-cy życzę :-)
Biedroneczko,w końcu się odezwałas,zapracowana kobitka z Ciebie :happy2:


U nas dzisiaj szczęście w pełni,małżowinek skręcił trampolinę i wszyscy skaczą (ze mną włącznie :-p)

Nikos,Flower,Renatka i reszta,co u Was???
 
Jagieńka, ja właśnie też mam taką budowę piersi… Ja sobie je kontroluje raz w miesiącu po miesiączce. Już mi na szczęście przeszło. Podejrzewam, że dzień wcześniej M. za mocno zajął się prawą piersią :-D lub właśnie sobie ją przycisnęłam albo Kasia musiała mnie szczypnąć... Nie wiem skąd to Jej się wzięło, lubi się „znęcać” nad moimi piersiami a szczególnie nad prawą…:baffled:

No właśnie, gdzie jesteście Dziewczyny??
 
reklama
Do góry