reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
A mnie wczoraj na noc złapał straszny ból podbrzusza.. Cały twardy jak kamień, a jak tylko lekko dotknęłam to bolało jeszcze bardziej.
Trzymało dosyć długo ale na szczęście nie powtórzyło się.. I nie wiem ale chyba to był skurcz bo miałam wrażenie ze przenosił się tez na plecy
 
Olka a to szybko ze skurczami poszlo. Wstrzymywalo Ci skurcze do rana ?

Love ja mam tqkie skircze kilka /kilkanascie razy dziennie...
I teraz tez zlapal .. ale mi jeszcze troche czasu zostalo..wiec to chyba przepowiadajace. Znajac zycie juz teraz bede sie do konca ciazy ze skurczami meczyc.. tak samo bylo z Vikim i emilkiem
. Jedynie z alexem tak nie mialam.
 
Oj Akuku jakby były tak mocno bolesne jak mój wczoraj i to jeszcze tyle razy na dzień to byś raczej tego nie lekceważyla.. Może i to był przepowiadajacy ale jeszcze raz by się pojawił to bym do szpitala dzwoniła
 
Lilija dziekuje jest dobrze. Nie ma wymiotow ani rozwolnienia.
Emil nie zjadl obiadu ale duze pije wiec sie nie martwie. Będzie chciał to zje.

Te kopniaki nogami na dole coraz bardziej bola... wciska minogi gdzies w biodro lewe.. brr.
Zaraz musze toche ogarnac w domu ale tak mi sie nie chce ;/
Jakas nie do zycia jestem..
 
Love ja takie skurcze jak teraz mam mam rowniez w pierwszej fazie porodu.. pozniej sa tylko czestrze. One sa bolesne i niefajne ale ja mialam tak samo z Vikim i Emilkiem... no i puszcza po chwili ale wdech w piersiach zatyka.. z Vikim jechal na szpital z takimi skurczami ;)
Teraz juz wiem ze ja tak mam.. i puki nie sa regularne i coraz silniejsze to nie panikuje..
 
ja wczoraj mialam pierwszy skurcz - taki chyba przepowiadajacy. Chwycil bol i trwal kilka sekund.

teraz przynajmniej wiem jak to ma wygladac
 
reklama
Do góry