reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Ja pytalam o ten antybiotyk, bo staram sie unikac. Przy takich objawach na poczatek lecimy z inhalacjami.

A co do chustowania, to moi nie chcieli za dlugo sie nosic, 10-15 min maks. Wiec szybko zrezygnowalam bo dluzej wiazalam chuste niz tego noszenia bylo, hahaha.

O noszenie sie nie boje, mi nie przeszkadzalo. Teraz przychodza sie przytulac i tez ich w nocy nie wyganiam. Akuku pieknie napisala, ze z pierwszym nie mozna sie doczekac az podrosnie i zacznie byc samodzielny, a z najmlodszym chcialoby sie czas w miejscu zatrzymac. Mi juz szkoda, ze niedlugo przestane byc dla nich najwazniejsza na swiecie, wiec namowilam meza na kolejnego malucha :-) :-) :-)
 
reklama
Dzien dobry z rana!!!!

Biedak Joschka pospał aż do po 8. dzis siedzenie w domu nas czeka bo nadal troche temp ma. Zostawie go z chlopakami a ja pojade po jakies przeciwbolowe do sklepu.
Spanie na podlodze nie okazalo sie az tak złe, bo pomino ze mniej spalam niz nie to jestem nawet ok wyspana.

Beatka 89 - ja nie mialam tego probleu. Chcial byc noszony to byl ale bez jakiejs przesady, i sam zrezygnowal bo na podlodze ciekawiej mu bylo. A chusta tylko uratowala mi życie i plecy, bo przy jego placzliwosci i kolkach to nic bym nie zrobila...

Olcia - jak miło słyszeć, ze u Wa wszystko jak należy. Wyobrażam siebie że niezłe tornado jest cały dzien ale radość najważniejsza.

Jogobelka - majty xxl?? To może ja sprawdze swoje, cjhodz tu te siatkowe to uniwersalny rozmiar maja wiec jest duża szansa ze moja wielka pani mi nadal tam wejdzie...

Beata88 - wspolczuje, ja to chyba bym zeswirowala jakbym tak miala lezec w niewiedzy i "kwitnąć" a jak sie czujesz?

Lunera - tutaj bardzo niechetnie daja antybiotyk, co do lekarstw sa bardzo ostrożni (paracetamola na wszystko), wiec wierze ze byla to ostatecznosc. Musze kupic oil olbas do inhalacji. Dobrze, że mi przypomniałas....

Little. me a ty jak? jak po zdjeciu szwu, nic nie rusza?

Dobra czas na sniadanie.
 
Papui daj znać jak majty :-D bo ja się przeliczyłam... swoją drogą nie pamiętam jakie kupowałam przy pierwszym porodzie a gabarytowo byłam większa :D:D:D

Ja jakaś od samego rana jestem nieprzytomna... chyba pójdę się zdrzemnąć bo słabo widzę ten dzień bez drzemki.
A jak wstenę to upiekę ciasto porzeczkowe mniam Rany jak ja uwielbiam kwaśneeeeeeeee
 
Ja mam dzisiaj jakiegoś mega dola :( źle się czuje, jestem niewyspana, wszystko mnie denerwuje, jest mi niedobrze, mam dziwny posmak w ustach, którego nie umiem się pozbyć :( no i najgorsze. Strasznie przeszkadza mi brzuch :( wkurza mnie, że jest taki wielki, jak mały ma czkawka to cała ja się trzęse, jak się rusza to czuje duży dyskomfort, bo ruszam się razem z nim cała ja (cieszy mnie to, że się rusza, ale wkurza mnie jednocześnie to uczucie) - same skrajności. No i z jednej strony chciałabym, ,żeby mały juz wyszedł, bo zmęczona tym brzuchem I sobą już jestem, a z drugiej strony boje się co to będzie :( czy sobie poradzę, jak Ala zareaguje, czy ja będę zmęczona i nie będę miała dla niej siły, już nie mam, a mam cudowne dziecko, ech jakoś tak mi dzisiaj przykro :(
 
Dziewczyny,

Siedze sobie w banku, maly zaczyna sie ruszac a tu taka niespodzianka, ze glowke malego czuje tak nisko jakby juz byla w pochwie i jakbym na nim siedziala.
Normalne? :)
Zaczelam dzisiaj 35 tydzien.
 
Werci dziwne by bylo gdybys sie nie martwila. Ile ja nocy nie przespalam bo sie martwilam jak Tola zareaguje. Balam sie nawet czy bede umiala kocha dziewczynki tak jak ja. A teraz mam najcudowniejsza nianie po uszy zakochana w siostrach i nie wykazujaca ani grama zazdrosci. Po prostu jest cudowna starsza siostra. Mam nadzieje ze tak juz zostanie.

Fioleczka poradzisz sobie z corcia najlepiej na swiecie bo to instynkt nam pomaga na szczescie. A ile bysmy dzieci bysmy nie mialy zawsze damy rade :-D

U nas naprawde jest wesolo i fajnie. Nie sprawdzily sie zadne przepowiednie i czarne scenariusze. Ludzie nam wspolczuli blizniat i trojki dzieci a ja uwazam ze to najlepsze co nam sie moglo trafic.

Love ciesze sie kochana, ze juz po wszystkim. Wymeczylas sie biwdna ale teraz bedzie tylko fajniej :-D

Beata a nie chca od razu robic cesarki jak tetno zanika? Trzymam kciuki zebys szybko urodzila i do domku do corxi :-D
 
pupui na pewno antybioty był potrzebny bo tak jak mówisz tu nie daja ot tak..
oj biedna z tym spaniem na podłodze ;/ zdrowka dla Josi :D

lunera oj tak mi tez zal.. ogolnie uważam ze najpiękniejszy czas to ten kiedy dzieci sa takie maluśkie :D wiadomo każdy czas ma swoje plusy i minusy, ale ja kocham niemowlaczki ich zapach i wszystko z tym związane :D później takie male gargamele biegają i dra japki po domu haha :D

posegregowalam wczoraj ciuszki rozmiarami chlopiece.. i na 3-6 miesięcy miałam 100 sztuk (ladnych zadbanych) te jakie sprane dalam do charity..kuzwa po co mi tyle tego było ? no i wlasnie kobitka przyjedzie je odebra i 40 F w kieszeni wiec się ciesze bo miałam wszystko do charity wrzucić..a tak to już Emis do skarbonki dostanie :)

jeszcze mam inne rozmiary do powystawiania, i teraz będę robic to już na bierzaco..a nie trzymać w pudlach latami hehe.

16 dni i mogę rodzic (nie licząc dziesijszego dnia)
a będzie psikus i mala się zbuntuje hehe :D

Wczoraj kawalek czopa na wkladce znalazłam taka gesta galaretka zoltawa.. hehe

ide dalej graty sprzatac :)
 
reklama
Do góry