reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Jogobelka trzymam kciuki. Zazdroszczę Wam, że już tulicie albo zaraz będziecie tulic swoje maluszki.A ja już wiem co to ból pleców, robiłam chwilę kanapki położyłam sięteraz i plecy zzaczęły boleć.
 
reklama
Gratuluje mamusiom.
Nadrobiłam Was, oj działo się tej nocy...
Wczoraj nie mogłam sobie poradzić ze zmęczeniem, tak mi się wieczorem spać chciało że ledwo młodemu bajkę przeczytałam. Usnelam chwilkę po 21 ale dalej jestem zmęczona. Znowu odszedł mi 1,5cm kawałek czopu i boli mnie brzuch jak na okres.
 
Little - powodzenia! Nie dalej jak za 20 godz. będziesz mieć malucha przy sobie. Zazdroszczę ...

Akuku? jak tam?
 
Ja wam nasmarowalam znowu esej o 5 i tez wcielo :/.
Dzieki dziewczyny za wszystkie rady. Generalnie mala dzis w nocy jaska z cyca no i jakoś to szlo. Tylko mamy problem z przystawieniem do jednej pierś i trochę musze powalczyć z tym nerwusem. Minus jest taki. Ze ciągnie mi np 20 min po czym zasypia a jak tylko odłożę do łóżeczka to placze i znowu cyc i tak w kolko. W końcu zostawiłam ja u siebie dalam smoka i padla. Generalnie ona ciągnie i cyca i smoka i butelkę. Dzis wpada do mnie położna laktacyjna i będziemy walczyć.
Igi tylko bardzo zle znosi pojawienie sie siostry. Kompletnie nas odrzucił. Liczy sie tylko tatuś. Mam nadzieje. Ze to minie bo narazie jak mala placze to ucieka a do mnie w ogóle nie chce się tulić.
 
Little nie to kciuki i oby jak najmniej boleśnie maleństwo wyskoczylo :-). Wody odeszły to już masz pewność że bez dziecka dziś już spać nie pójdziesz :-)
Jogobelka, kciuki. O 9 maluch będzie już na świecie :-)
 
Koper czytałam że jak maluch zasypia na cycu to trzeba go budzić. Najedzony będzie dopiero jak sam puści.
To może niech mąż kupi małemu jakiś prezent i powiecie ze to od malenstwa na przywitanie , któraś dziewczyna tak zrobiła i myślę że fajny pomysł
 
reklama
Do góry